Кредит онлайн на 1 місяць

  С оформлением пролонгации

     Отже, вам знадобився кредит на 30 днів. Є два варіанти: звернутися в банк або ж взяти позику в мікрофінансовій установі. Яким шляхом піти? Подивимося наочно на плюси і мінуси двох кредиторів:

     МФО

     Банк

     Перевірка позичальника Часто кредитують навіть тих, у кого погана кредитна історія. Перевіряють детально на платоспроможність, кредитну усторію. Враховують вік і наявність поточних заборгованостей.
     Пакет документів Зазвичай лише паспорт, ІПН і банківська картка. Паспорт, ІПН, довідка про доходи, інколи застава і поручителі.
     Швидкість кредитування Швидко. В продовж 20 хвилин. Максимум розгляд заявки займає 1 день. Довго. Тільки рішення про видачу кредиту на місяць займає 3-5 днів.
     Зручність Можливість оформити позику без відсотків онлайн на місяць практично у будь-якій МФО. Не всі банки оформлюють кредит через інтернет. Зазвичай потрібно прийти у відділення.
     Пільговий період Мікрофінансові организації зазвичай видають перший кредит на 30 днів без відсотків. Скільки взяли, стільки повернули. Кредитний продукт може передбачати пільговий період користування банківськими інструментами, але не завжди.
     Дострокове припинення та пролонгація Є можливість повернути позику раніше терміну або продовжити кредит. Частіше банки працюють по системі ануїтет, що виключає корегування термінів погашення та іншу еластичність в цих питаннях.
     Кредитування у валюті Ні Так

     Очевидно, що на такий короткий термін краще брати мікропозик в МФО, ніж звертатися до банківських установ. Позичальнику потрібно тільки визначити відповідну компанію, детально вивчивши умови та вимоги.

     Як береться мікропозика на місяць

     Найбільш привабливий варіант – позики на місяць без відсотків. Практично кожна МФО надає таку можливість першим клієнтам. Для вибору організації скористайтеся калькулятором на нашому сервісі «СравніЗайм» і введіть тут суму, термін (30 днів). Внизу з’явиться список тих МФО, які готові видати вам кредит на місяць під 0%.

     Далі перейдіть на сайт кредитора, зареєструйтесь і подайте заявку. Буде потрібно вказати:

     • ПІБ і паспортні дані (обов’язкова прописка на території країни);
     • ідентифікаційний код;
     • соціальну інформацію;
     • номер банківської карти для нарахування грошей.

     Після подачі заявки чекайте відповіді співробітника. Зазвичай розгляд займає 10-30 хвилин. Як тільки рішення приймуть, вас сповістять через СМС або по телефону. У разі схвалення залишиться підписати електронний договір, і гроші прийдуть на карту моментально.

     Що потрібно тому, хто хоче взяти мікропозик

     МФО висувають мінімум вимог до тих, кому потрібен кредит на місяць без відсотків. Клієнт може бути:

     • студентом;
     • пенсіонером;
     • офіційно не працевлаштованим.

     Без проблем видають кредити людям з негативною кредитною історією. Досить бути повнолітнім, мати паспорт та ІПН. Верхня межа віку визначається МФО. В одних позики видають людям до 65 років, а інші кредитують аж до 85 років. Це уточнюйте безпосередньо на сайті компанії.

     Як правильно погашати заборгованість

     Укладаючи договір кредитування, пам’ятайте про свої обов’язки. Після закінчення 30 днів заборгованість потрібно погасити, інакше буде прострочення. Така проблема загрожує для позичальника наслідками: штрафом, пенею, відмовою від подальшого кредитування, перепродажем зобов’язань третім особам і т. Д.

     Якщо не виходить вчасно повернути позику, краще оформити продовження в особистому кабінеті. Вам необхідно погасити накопичені відсотки (у випадку з першим кредитом на 1 місяць їх може і не бути) і скористатися функцією пролонгації. Далі щодня нараховуються відсотки, що залежать від тіла мікропозик. Пролонгація можлива максимум на 30 днів. Після закінчення терміну знову потрібно погасити накопичені відсотки і основне тіло кредиту.

     Внести гроші на рахунок ви можете різними способами:

     • через карту банку прямо в особистому кабінеті;
     • за допомогою терміналу;
     • у відділенні банку;
     • через онлайн-сервіси.

     Якщо в місті є відділення вашої МФО, можете прийти сюди і закрити борг готівкою. У будь-якому випадку стежте за термінами і погашайте позики вчасно, щоб зберегти кредитну історію і залишити за собою можливість користуватися послугами фінустанов.

     Читать далее Свернуть