Кредит на 1 тиждень

  С оформлением пролонгации

     Непередбачена ситуація загнала в фінансовий тупик? Таке трапляється практично з кожним. Якщо раптом знадобилися гроші на ремонт телевізора, раптову поїздку, незаплановану покупку, просто візьміть кредит на тиждень і вирішите питання. Це відмінний вихід для тих, хто не може з яких-небудь причин очікувати отримання зарплати. Або ж не хочеться брати в борг у друзів. Десятки мікрофінансових організацій вже зараз готові розглянути і схвалити заявку на видачу позики. Справа залишається за малим: вибрати з цих фінустанов підходящу, ознайомитися з вимогами і звернутися до послуг.

     Процес взяття мікрокредиту

     На сервісі підбору кредитів «СравніЗайм» виставлені пропозиції від надійних МФО України. Позика на 7 днів видають буквально в будь-якій організації: ШвидкоГроші, CCloan, Манівео, Mycredit, CreditPlus, SOS credit. Чи залишиться проаналізувати умови і зробити вибір. Для цього введіть в калькуляторі потрібну суму і вкажіть термін – 7 днів. Внизу з’явиться список МФО, де вам готові видати кредит на такий період.

     Звертайте увагу на комісію. Першим позичальникам багато організацій пропонують позику під 0% – скільки берете, стільки і віддаєте. В інших стягується комісія. Відсоток за користування мікрокредитом МФО визначає самостійно. Зазвичай коливається в межах 1,6-2%.

     Коли вибір зроблений, залишається подати заявку:

     • перейдіть на сайт кредитора і зареєструйтеся. Позичальник вказує паспортні дані, ІПН, місце прописки і проживання, приблизну суму доходу та іншу інформацію. Перелік відомостей розрізняється у різних компаній, але основні дані вказуються обов’язково. Іноді запитують фото з паспортом в руках або телефонні номери знайомих. Не варто турбуватися. Це потрібна міра, щоб підтвердити вашу особистість і з більшою ймовірністю схвалити онлайн-кредит на 7 днів;
     • подайте заявку. Вказуйте суму позики, термін кредитування і відправляєте заявку;
     • чекайте відповіді представника компанії. Вам може передзвонити співробітник МФО для уточнення нюансів. Іноді справа обходиться СМС-повідомленням. У разі схвалення ви в будь-якому випадку будете проінформовані. Якщо відповідь позитивна, залишиться підписати договір і отримати гроші на банківську карту.

     Процес оформлення досить швидкий. Навіть недосвідчений ПК користувач оформить в інтернеті кредит на 7 днів за 20-30 хвилин. Відповідь від кредитора надходить протягом 10-40 хв., Так що вже скоро у вас на руках буде потрібна сума.

     Хто може отримати позику на тиждень?

     МФО йдуть на зустріч практично всім. Вам не обов’язково мати постійну роботу і бути офіційно працевлаштованим, щоб отримати позику на тиждень. Фінансові установи кредитують безробітних, студентів, пенсіонерів. Головне – бути повнолітнім і мати потрібні для оформлення документи – паспорт громадянина України та ІПН. Довідки та додаткові документи не знадобляться.

     Умови та способи погашення

     Отже, ви взяли кредит на 7 днів, вирішили фінансові питання. Після закінчення терміну кредитування позику потрібно погасити. Зробити це можна різними способами:

     • через банківську карту на сайті МФО;
     • за допомогою терміналу;
     • у відділенні будь-якого банку або вашої МФО (якщо є в місті);
     • через інтернет-банкінг.

     Зручно гасити борг і через сучасні онлайн-сервіси: EasyPay, MyPay і інші. Головне – не допускати прострочення. В іншому випадку нараховується пеня, а умова «під 0%» стає неактуальним. Тобто, крім штрафу, доведеться платити відсоток за користування кредитом (розраховується від взятої суми).

     Якщо з яких-небудь причин не вдається погасити заборгованість вчасно, скористайтеся пролонгацією. Послуга дозволяє продовжити термін кредитування на той період, на який брався займ – 7 днів. При цьому 0% все так же анулюється, але зате не доведеться оплачувати пеню. Та й кредитна історія не постраждає.

     Читать далее Свернуть