Кредит непрацюючому студенту

     За висновками соціологів, студенти підпадають під категорію одних із найменш фінансово захищених верств населення. І це недивно. Якщо молода людина навчається на стаціонарі, то у неї практично не вистачає часу на підробіток, а якщо таке й трапляється, то гроші там мізерні. Заочникам дещо легше, але все одно є свої труднощі: студентів не завжди бажають брати на роботу через періодичну відсутність під час перебування на сесіях, плюс вважається, що вони мають замало досвіду та потрібних навичок.

     З огляду на все вищеперелічене, можна зробити цілком розумний висновок: найбільш правильне рішення в даному випадку − це кредит непрацюючому студенту від МФО, з усіма його спрощеними процедурами отримання грошей на руки.

     Де взяти кредит непрацюючому студенту в Україні?

     В нашій країні зараз функціонує велика кількість мікрофінансових організацій, які дозволяють взяти кредит непрацюючому студенту за дуже короткі строки та за умови надання мінімального пакета документів.

     Ось список найбільш рейтингових МФО України, якість роботи та репутацію яких ми перевіряємо самі ще до початку співпраці.

     Всі ці компанії працюють на ринку фінансів від 1 до 3 років та мають гарні відгуки від постійних користувачів.

     Строки та умови кредитування

     Особливості фінансування в кожній окремій компанії можуть мати свій індивідуальний формат. Але в цілому, основні умови всюди схожі:

     • Максимальна сума по видачі коштів досягає 30 000 грн., коли мова йде про повторне звернення, при першому ж знайомстві вона, скоріше за все, буде дещо меншою − до 7 000 грн.
     • Багато організацій роблять спеціальну пропозицію для новачків − перший кредит під 0 відсотків.
     • Строки кредитування − до 1 місяця, плюс-мінус 5 днів.
     • Варіанти погашення кредиту − через термінали, касу банку, в Інтернеті.
     • Можливість продовження кредиту в окремих непередбачених випадках, коли неможливо вчасно повернути гроші.

     Детально з умовами роботи кожної компанії можна ознайомитись на сайті sravnizajm.com.ua у розділі «Компанії».

     СравниЗайм підбере вигідний кредит безробітному студенту за 15 хвилин

     Процес пошуку найбільш вигідної для Вас пропозиції на кредит безробітним може пройти досить швидко, якщо Ви скористаєтесь додатковими інструментами на сайті СравниЗайм:

     • Кредитний калькулятор. Це важлива функція на головній сторінці ресурсу, за допомогою якої можна заздалегідь визначити повну суму для виплати після завершення дії кредитного договору.
     • Тематичний фільтр. Він знаходиться зліва на тій самій сторінці, його можна використовувати для максимальної деталізації пошукового запиту на кредит студентам.
     • Відгуки. Це особистий досвід клієнтів, що відбулися, які чесно та відверто розповідають про всі особливості співпраці з тією чи іншою конторою.
     • Показник APR / ГПС. Параметр під цією назвою означає цифру процентної ставки, якщо б ви брали кредит на один рік.

     Така проста схема забезпечує швидкий кредит непрацюючим, в тому числі студентам та пенсіонерам. Не варто відмовляти собі в найнеобхіднішому, перекладіть свої фінансові труднощі на плечі надійної мікрофінансової компанії.

     Читать далее Свернуть