Кредит непрацюючим

     Кредит для непрацюючих − це можливість отримати тимчасове фінансування, коли у цьому зʹявилась гостра необхідність, а до надходження грошей ще має пройти невідома кількість часу. Побутові потреби зустрічаються найрізноманітніші: придбати нову мікрохвильову піч замість тієї, що днями зламалася, купити позапланові медикаменти для термінового лікування, зробити шопінг перед зимовим періодом року та багато-багато інших.

     У таких випадках офіційні банківські установи навряд чи зможуть допомогти, та й тяганини з ними дуже багато. Оптимальне рішення − це мікрофінансові організації. Для них зовсім не є проблемою видати кредит безробітним, і роблять вони це у максимально короткі строки. Вам знадобиться витратити усього 15 хвилин свого часу та використати особистий комп’ютер у себе вдома для подання запиту онлайн.

     За 15 хвилин ми допоможемо отримати:

     Тобто кожна людина, яка на постійній основі чи тимчасово не має місця для офіційного працевлаштування, може розраховувати на допомогу МФО у будь-якій непередбаченій життєвій ситуації

     Де отримати кредит непрацюючому в Україні?

     На сайті sravnizajm.com.ua розміщені описи та пропозиції від найкращих кредитних компаній в Україні. В індивідуальному порядку ми перевіряємо кожну з них на відповідність ключовим вимогам: наявність ліцензії на діяльність в галузі фінансів і гарна репутація серед користувачів.

     Ось орієнтовний список найбільш затребуваних організацій:

     Зверніть увагу, що багато хто з них пропонує послугу на кредити непрацюючим пенсіонерам під час первинної взаємодії під 0%, так можна значно заощадити й повернути рівно ті ж гроші, що і брали в борг. А ще МФО часто проводять акції та анонсують для своїх користувачів спеціальні пропозиції.

     Як отримати кредит непрацюючому?

     Щоб отримати кредит непрацюючому, необхідно надати мінімальний пакет документів:

     • Паспортні дані громадянина України, який досяг повноліття;
     • Інформацію по ідентифікаційному коду.

     Крім цього, Вам потрібно буде зазначити в заявці номер карти, на яку Ви хотіли б отримати кошти.

     Сума та строки

     Мікрокредитування має на увазі надання послуги на гроші в кредит непрацюючим онлайн терміном до 35 днів. У деяких форс-мажорних ситуаціях клієнтам пропонується пролонгувати договір на спеціальних умовах і додатковою ставкою по кредитуванню.

     Що стосується суми, на яку може розраховувати клієнт, то найбільшою вона може бути у випадку з Credit365 – це 20 000 гривень. Решта МФО (AlexCredit, MyWallet, CCloan, Ecash) пропонують гроші в борг у розмірі від 10 000 до 15 000 гривень, і це коли мова йде про повторне звернення.

     Для першої співпраці існують інші умови: зазвичай це сума до 3 000 гривень максимум, в рідкісних випадках (Miloan, Cashinsky) 5 000 − 7 000 гривень. А втім багато компаній для першого знайомства пропонують нульовий відсоток.

     СравниЗайм підбере вигідний кредит для непрацюючих за 15 хилин

     Далі ознайомтеся, будь ласка, з покроковою інструкцією для того, щоб взяти кредит непрацюючому студенту на сайті sravnizajm.com.ua:

     • Для початку Вам знадобиться кредитний калькулятор, який знаходиться відразу на головній сторінці. Завдяки йому Ви зможете визначити кінцеву суму для виплати й побачити детальну розкладку по відсоткам за отримані фінанси.
     • Далі, для більш детального пошуку відповідних пропозицій, Вам варто скористатися фільтром, який розташований у правій частині головної сторінки.
     • Коли список потенційних кредиторів визначено, необхідно ознайомитися з репутацією кожного з них. Прочитайте відгуки та зробіть свої висновки.
     • Проведіть порівняльний аналіз параметра APR/ГПС. Він відображає розмір процентної ставки в перерахунку на річну співпрацю.

     Взяти кредит непрацюючій людині можна прямо зі свого дому, після заповнення заявки та проходження простої процедури підтвердження особи.

     Читать далее Свернуть