Кредит пенсіонерам в Україні

     На жаль, в нашій країні немає досконалої системи фінансового забезпечення людей пенсійного віку. Навіть пропрацювавши цілих 30-35 років на державних посадах, вони отримують зовсім мізерну виплату один раз на місяць. Це змушує їх активно користуватися допомогою з боку родичів, дітей чи знайомих. Але буває й таке, що звернутися просто ні до кого, або ж потреба в грошах виникає дуже терміново. Що робити тоді – де взяти гроші в кредит пенсіонерам до 75 років?

     Тут на допомогу пенсіонерам приходять мікрофінансові організації. Найчастіше вони просять надати мінімальний пакет документів і при цьому дуже оперативно видають позики для пенсіонерів на термін до місяця-півтора.

     Де можна отримати кредит пенсіонеру до 75 років?

     Найчастіше пенсіонерам дуже складно пересуватися містом, особливо якщо шлях потрібно долати за допомогою маршруток, тролейбусів або трамваїв. У випадку з МФО можна оформити кредит пенсіонеру, перебуваючи вдома, біля комп’ютера. Ось компанії, які приймають онлайн заявки на видачу грошей для пенсіонерів до 75 років:

     Часто ці компанії проводять акції, надають знижки або роблять спеціальні пропозиції в розрізі основних умов фінансування. Це допомагає на вигідних угодах значно заощадити і навіть іноді повернути менше грошей, ніж брали спочатку. Слідкуйте і не пропустіть!

     Необхідні документи, сума та строки кредитування

     Щоб отримати кредити непрацюючим пенсіонерам до 70 років, найкраще заздалегідь підготувати необхідну інформацію про Вашу особу, але це буде зовсім скромний пакет документів:

     1. Паспорт громадянина України;
     2. ІПН код, виданий на ім’я потенційного позичальника.

     Плюс в заявці на вигідну позику для пенсіонерів також потрібно буде вказати номер картки будь-якого українського банку, куди гроші «впадуть» за підсумком завершеної процедури перевірки.

     СравниЗайм допоможе підібрати вигідну позику для пенсіонерів за 15 хвилин

     Навіть якщо пенсіонер не є досвідченим користувачем Інтернет, для нього не складе особливих труднощів розібратися із сайтом СравниЗайм і вибрати для себе найбільш підходящий варіант для отримання послуги онлайн кредит для пенсіонерів в Україні. Ось що потрібно зробити перш за все:

     • Розрахуйте вартість позики на кредитному калькуляторі. Так ви зможете побачити кінцеву суму для виплати та зорієнтуватися за існуючими можливостями в різних фінансових організаціях. В результаті Ви отримаєте картину з найвигіднішими умовами на швидку позику онлайн на карту.
     • Додайте до процесу пошуку використання зручного фільтра, де зазначте параметр «Для пенсіонерів» – так вибір результатів стане ще ближче до Вашого основного запиту на термінову позику пенсіонерам до 80 років.
     • Подивіться на відгуки компаній, де збираєтеся взяти кредит пенсіонеру до 75 років. Там багато чого цікавого!
     • Зробіть порівняльний аналіз APR / ГПС показника в різних фінансових організаціях. Ця цифра відображає відсоток по мікропозичці, якби це був повноцінний кредит, розрахований на цілий рік.

     Ось така проста схема працює для всіх, хто хоче залишити запит на кредити непрацюючим пенсіонерам до 70 років. Уся процедура займає всього від 15 до 30 хвилин і гроші перераховуються прямо на особисту банківську карту клієнта. А це суттєва економія Ваших часу та зусиль!

     Читать далее Свернуть