Кредит з 18 років в Україні

     Всі ми знаємо, що отримати хоча б мінімальне фінансування для людини, яка не досягла повноліття, практично неможливо. Але після настання 18 років ця можливість стає максимально доступною, залишається лише питання – де знайти надійного кредитора та взяти кредит без поручителів без багатоетапної тяганини з документами.

     МФО пропонують отримати кредит з 18 років онлайн на карту в Україні в розрізі буквально одного робочого дня, за часом це зазвичай займає від 15 до 30 хвилин. Якщо з документами та особистістю потенційного кредитора проблем немає, то озвучування позитивного рішення відбувається досить швидко.

     Де отримати кредит з 18 років в Україні?

     Найскладніше питання в цьому процесі – це вибір відповідної компанії та пошук цікавих акційних пропозицій на швидку позику з 18 років. На сайті СравниЗайм ви знайдете тільки найнадійніші компанії, і ось деякі з них:

     Для того щоб активувати профіль кожної з цих компаній на нашому сайті, ми особисто перевіряємо наявність ліцензії на фінансову діяльність і гарну репутацію серед користувачів.

     Умови кредитування осіб старше 18 років

     Доступна сума на експрес кредит з 18 років багато в чому залежить від того, чи є позичальник постійним клієнтом МФО. Так, під час подачі першої заявки можна розраховувати на суму 3 000-5 000 гривень, відповідно до індивідуальних умов кожної організації. У повторних заявках можна сміливо претендувати на фінансування в набагато більш суттєвих розмірах – 20 000 або навіть 30 000 гривень.

     Повернення кредитних коштів можна здійснити трьома простими способами: в касі будь-якого банку України, у терміналі або через Інтернет. Якщо виникають труднощі зі своєчасною виплатою коштів, багато компаній йдуть назустріч своїм клієнтам і дозволяють пролонгувати укладений договір на особливих умовах.

     Хочете знати більше про умови кредитування та взяти кредит з 18 років в Україні? Заходьте на сайт sravnizajm.com.ua і знаходьте всю необхідну інформацію.

     Документи:

     • Документ громадянина України – паспорт;
     • ІПН – ідентифікаційний номер платника податків;
     • Карта будь-якого банку України – для перерахування коштів у разі отримання позитивного рішення на кредит студентам.

     СравниЗайм та отримай швидкий кредит з 18 років за 15 хвилин!

     Ось Ви й прийняли рішення про подачу заявки на гроші у позику онлайн з 18 років, залишилося лише зробити декілька простих дій, щоб цей процес став більш оперативним та легким. Ось рекомендації наших фахівців:

     • Не починайте оформлення заявки, поки не прорахуєте точну суму свого кредиту. Для цього використовуйте зручний кредитний калькулятор на головній сторінці сайту СравниЗайм.
     • Не робіть вибір компанії для співпраці, поки не деталізуєте умови свого пошуку. Це можна зробити за допомогою спеціального фільтра, який знаходиться в правій частині головної сторінки СравниЗайм.
     • Не починайте співпрацю, поки не вивчите відгуки вже існуючих клієнтів МФО. Знайдіть їх у профілі компанії та обов’язково прочитайте.
     • Не ігноруйте показник APR / РПС. Він відображає річну ставку і допомагає Вам провести порівняльний продуктивний аналіз між обраними компаніями.

     Онлайн заявка на кредит – це єдине, що Вас зараз відокремлює від отримання мікрофінансування на побутові, медичні чи інші потреби. Відправляйте запит та отримуйте свої гроші прямо на картку будь-якого банку України!

     Читать далее Свернуть