Кредит студентам в Україні

     Знаєте, на що вистачає стипендії сучасним студентам? Та практично ні на що. Та невелика сума, яку отримують студенти вищих навчальних закладів, покриває тільки транспортні та дуже незначні побутові потреби разом з їжею. На допомогу батьків теж можуть розраховувати далеко не всі. І навіть якщо студент вирішує піти влаштуватися на роботу, заробітки зазвичай залишаються все такими ж обмеженими у своїх розмірах. Як отримати кредит непрацюючому студенту?

     У цій ситуації багато молодих людей обирають мікрокредитування, і це абсолютно правильне рішення. Мікрофінансові організації дозволяють взяти швидкі позики студентам онлайн на карту з 18 років, і при цьому вимагають досить невеликий пакет документів. Тридцять хвилин – і кредит у позичальника на карті, хіба це не круто?

     МФО дозволяє взяти кредит студенту на такі потреби:

     Які можуть бути потреби у студента? Та самі звичайні, як і у всіх інших. МФО ніколи не запитують про мету отримання коштів, вони оперативно надають експрес кредит для студента на такі потреби:

     І це далеко не повний список того, що саме може покрити мікрокредитування. Терміни й суми можуть бути найрізноманітнішими, тому будь-яка фінансова потреба – це не проблема.

     Де взяти кредит студенту в Україні?

     Для того, щоб Ваші відносини з кредитною компанією були плідними і не приносили несподіваних складнощів, найкраще знайти найбільш підходящу для Вас контору з хорошими відгуками і репутацією.

     На нашому сайті Ви можете ознайомитися з умовами термінових позик у найбільш  затребуваних компаніях в Україні:

     Умови кредитування для студентів

     Щоб взяти гроші у кредит студенту, на які умови кредитування йому можна розраховувати під час звернення до МФО? Це залежить від того, чи у перший раз він звертається до послуг компанії. Так, наприклад, при першому знайомстві заяву буде ухвалено тільки на суму, не більше 5 000, частіше навіть тільки 2 000 – 3 000 грн. Якщо ж Ви постійний клієнт організації та маєте позитивну репутацію, то ця цифра значно зростає – в деяких випадках до 20 000 – 30 000 грн. Терміни кредитування на студентський кредит – до 35 днів, але у випадках прострочення, є можливість пролонгувати договір за умови виплати додаткових відсотків.

     Що стосується способів погашення кредиту, то тут є кілька варіантів: через звичайну банківську касу, через Інтернет і електронні платежі або через платіжні термінали, які сьогодні є практично в кожному супермаркеті нашої країни.

     Інші деталі по роботі кожної з МФО можна прочитати на сторінці конкретної компанії.

     Хто може взяти?

     • Студенти старші 18 років
     • Непрацюючі студенти

     Необхідні документи:

     • Паспорт – копія у відсканованому вигляді;
     • ІПН – ксерокопія;
     • Карта будь-якого українського банку.

     СравниЗайм і візьми вигідний студентський кредит за 15 хвилин!

     Скористайтеся зручними функціональними можливостями нашого сайту, і Ви отримаєте можливість в найкоротші терміни оформити кредит онлайн для студентів в Україні на будь-які термінові потреби. Рекомендований алгоритм дій наступний:

     • За допомогою кредитного калькулятору, визначте точну суму для виплати, з урахуванням всіх додаткових комісій і відсотків.
     • За допомогою фільтра, позначте свій запит на позику для студентів 18 років у більш деталізованому форматі й отримайте максимально точний результат у видачі.
     • За допомогою відгуків, зорієнтуйтеся в якості роботи тієї чи іншої компанії, щоб зробити правильний вибір на її користь.
     • За допомогою параметра APR / ГПС, визначте, яка цифра відсотка була б у разі, якби цей кредит був розрахований на 365 днів.

     Більше не варто сумніватися – чи варто брати кредит студентам в Україні. Подавати заявку можна цілодобово, без обмеження по святковим дням або вихідним, але оброблена вона буде в робочий час, за яким працює кожна окрема МФО.

     Читать далее Свернуть