Кредит онлайн у день звернення

  С оформлением пролонгации

     Чи реально прийти в банк і сьогодні ж отримати схвалення по кредиту? Цілком, але далеко не всі установи швидко приймають рішення. Зазвичай на розгляд заявки, перевірку інформації йде кілька днів. І що робити тому, хто цього потребує отримати кредит в день звернення без затримок?

     Оптимальний вихід – мікрофінансових компанія. Організації займаються швидким кредитуванням, причому не запитують зайвих документів. Щоб оформити терміновий кредит в день звернення, не знадобиться надавати довідку про доходи, залучати поручителів. МФО охоче співпрацюють без цих звичних умов. Клієнтові потрібно бути повнолітнім, надати дані паспорта та ідентифікаційний номер. Ще знадобиться банківська карта, куди кошти будуть зараховані.

     Іноді МФО видають кредит готівкою в день звернення. Для отримання позики доведеться прийти до відділення компанії і оформити заявку на місці.

     Які відомості запитують при видачі мікропозик

     Майже всі МФО працюють за однаковою схемою. У будь-якій компанії клієнтові потрібно вказати основні відомості:

     • ПІБ і дата народження;
     • місце прописки і проживання;
     • місце роботи;
     • сума доходу і т. д.

     Іноді вимагають назвати пару номерів знайомих, які підтвердять особистість позичальника. Є ще така умова, як прикріплення фото з паспортом в руках. Це формальність, що підвищує шанси на схвалення кредиту.

     Багато компаній скасовують процес оформлення позики і не можуть звертатися багато інформації. Так що перед подачею заявки вивчіть умови хоча б кількох кредиторів. Скористайтеся списком МФО на нашому сервісі «СравніЗайм». Представлені надійні компанії, які завоювали позитивну репутацію.

     Як можна повернути кошти

     Навіть якщо ви брали кредит готівкою за паспортом в день звернення, в більшості випадків повернення можливе безготівковим способом. МФО практикують різні способи погашення позики:

     • банкомати;
     • інтернет банкінг;
     • платіжні термінали;
     • онлайн-сервіси, як PayHub, iPay, EasyPay, Portmone і ін.

     Якщо це незручно, прийдіть в касу банку і внесіть оплату готівкою. У будь-якому випадку після погашення мікропозик переконайтеся, що боргу точно не залишилося. Навіть з 10 гривень набіжать великі відсотки. Зайдіть в особистий кабінет і перегляньте інформацію. Якщо борг погашений, знову стане доступна можливість взяти позику під заставу нерухомості в день звернення.

     Що буде, якщо порушити строки договору

     Позичальник зобов’язаний дотримуватися умов, які він прийняв після підписання документа. Після закінчення терміну кредитування потрібно погасити борг разом з нарахованими відсотками. Якщо клієнт допускає прострочення, наслідки можуть бути плачевними. Мінімум – це пеня і штраф. Точні умови визначає безпосередньо МФО. Якщо брався кредит під заставу нерухомості в день звернення, проблеми куди серйозніше. Згідно з угодою, в разі прострочення кредитор вступає в права власності. Тобто ви не просто втрачаєте можливості взяти ще раз гроші під заставу квартири в день звернення, а залишаєтеся без житла. Перспектива не з кращих.

     Ще прострочення бувають чреваті судом, перепродажем боргу колекторам. Тобто тепер клієнт виявляється повинен не МФО, а третім особам, які намагатимуться повернути свої гроші.

     Щоб не допускати таких випадків, повертайте займ вчасно. Тим більше, що в разі непередбачених обставин можна завжди скористатися пролонгацією – продовженням терміну кредитування. В такому випадку ви виплачуєте відсотки, а кінцева дата виплати переноситься на інший день. Пролонгація дасть вам час на повернення заборгованості і виключить негативні наслідки. Та й наступного разу вже буде легше взяти експрес-кредит в день звернення – готівкою або на картку.

     Читать далее Свернуть