Кредит онлайн за 15 хвилин

  С оформлением пролонгации

     Хочеш втратити друга – позич йому гроші. Всім знайома ця фраза. Дійсно, багато хто не хоче давати в борг, щоб не псувати потім відносини. Та й позичати – справа з малоприємних. Щоб не ризикувати близькими, краще звернутися до посередника – МФО. Мікрофінансові організації спокійно дадуть «в борг» кредит за 15 хвилин. І не доведеться присвячувати людей в проблеми. Можете брати позику з будь-якою метою: купівлі, подорож, ремонт і т. Д. Важливо те, що кредитні продукти доступнішими, ніж у банку.

     Переваги МФО

     У банківській установі практично нереально отримати на карту кредит за 15 хвилин. На оформлення заявки, розгляд йдуть дні. Так що швидкість – важливий плюс мікрофінансових організацій. Ви витрачаєте пару хвилин на заповнення анкети з особистою інформацією, декількома кліками відправляєте заявку на позику, і хвилин 10-20 чекаєте відповіді. Дуже швидко і зручно.

     Важливими є й інші переваги мікрофінансових компаній:

     1. Багато МФО працюють цілодобово, в свята і вихідні. Уже другий мікропозик за 15 хвилин підтверджується автоматично. Клієнти подають заявки в будь-який час доби і миттєво отримують потрібну суму на карту.
     2. Будь-які питання детально розписані. Не всі люблять спілкуватися зі співробітником банку лицем до лиця. На сайтах МФО є розділи з питаннями-відповідями, де докладно розкрито основні моменти. А якщо знадобиться консультація, в онлайн-чаті менеджери відповідають моментально.
     3. Кредитують практично всіх. Позичальник може бути безробітним, навчатися в вузі, перебувати на пенсії – кредитор мало цікавиться цими нюансами. Компанії співпрацюють навіть з тими, хто встиг зіпсувати кредитну історію або має прострочені заборгованості.
     4. Оформляють кредит на карту за 15 хвилин онлайн. Потрібен тільки ПК або смартфон, доступ в інтернет. Немає необхідності у відвідуванні відділення МФО.
     5. Довідку про доходи, заставу або поручителів не вимагають. Для отримання 300-20 000 гривень досить тієї інформації, яку ви вносите в анкету. Застава зазвичай потрібно при оформленні кредиту на більші суми. Зазвичай МФО займаються дрібним фінансуванням, так що папери і все інше вам не знадобиться.

     Є всі причини, щоб звернутися в МФО для оформлення онлайн кредиту за 15 хвилин. Це відмінна альтернатива банківському кредитуванню.

     Як оформляють мікрокредити

     Отримати позику за 15 хвилин досить просто:

     • вибираєте на сервісі «СравніЗайм» відповідну МФО;
     • переходите на сайт кредитора і реєструєтеся;
     • вказуєте інформацію про себе і подаєте заявку на мікрокредит;
     • чекаєте відповіді співробітника компанії;
     • отримуєте гроші на карту.

     Повідомлення про рішення надійде в повідомленні. Або ж вам передзвонить співробітник банку. У будь-якому випадку інформація відобразиться в особистому кабінеті на сайті МФО.

     Чому мені відмовили

     Вимоги мікрофінансових компаній до позичальників досить лояльні. Але іноді стикаються з відмовами. Є ситуації, коли не підтверджують кредит за 15 хвилин онлайн:

     • минулий кредит в цій МФО був погашений невчасно;
     • є поточні борги перед обраною компанією;
     • вказана неправдива інформація в анкеті;
     • сума доходів занадто занижена;
     • кредитна історія знаходиться в поганому стані;
     • є багато боргів і прострочень в інших організаціях.

     Так, МФО кредитують людей з поганою КІ, простроченням, але в межах розумного. Якщо вас у всю розшукують колектори, сильно сподіватися на поблажливість компанії не варто.

     Як підвищити шанси на схвалення

     Спробувати подати заявку може кожен. І щоб збільшити шанси на позитивне рішення, користуйтеся такими корисними порадами:

     • вказуйте коректні відомості про себе, місце проживання і т. д .;
     • не бійтеся залишати контакти знайомих. Це потрібно тільки для підтвердження вашої особистості;
     • якщо просять фото з паспортом в руках, сміливо погоджуйтеся. Вони ніде не поширюється. Це ще одна міра безпеки з боку МФО;
     • спробуйте удачу в декількох компаніях;
     • не вказуйте велику суму – спробуйте для початку взяти невеликий кредит на карту за 15 хвилин і погасити його. Після зазвичай доступна вже велика сума.

     І пам’ятайте, що борги потрібно повертати. Порушення термінів, ігнорування дзвінків співробітника МФО виливається в проблеми і подальша відмова в кредитуванні. Гасіть позики вчасно і при необхідності в будь-який момент звертайтеся за фінансовою підтримкою.

     Читать далее Свернуть