Кредит онлайн за 30 хвилин

  С оформлением пролонгации

     Не влаштовує тривала процедура кредитування в банку? Чому б не звернутися в МФО, де видають кредит за 30 хвилин. Мікрофінансові компанії піклуються про ваш час. Немає більше необхідності в тому, щоб бігти в відділення банку, займати чергу, розмовляти з настирливим співробітником і доводити свою платоспроможність. А потім ще й чекати схвалення по кілька днів. У МФО оформляєте позику в режимі онлайн, спокійно заповнюючи віртуальну анкету. Швидко, комфортно і без проблем.

     Як вибрати відповідну компанію

     Пропозицій від кредиторів досить. І новачкові важко зорієнтуватися у виборі МФО. Щоб було простіше зрозуміти, де краще взяти кредит на карту за 30 хвилин, оцініть компанію на відповідність таким критеріям:

     • наявність на сайті сертифікатів, ліцензій, що підтверджують законну діяльність організації. Важливі також докладні інструкції для користувачів, правила обслуговування;
     • простий зрозумілий інтерфейс – процес взяття мікропозик не повинен бути складним. Онлайн кредитування створено для того, щоб спростити людям життя. А якщо доведеться ще розбиратися і з сайтом, краще піти в інше місце;
     • прозорі умови – позичальникові відразу повинно бути зрозуміло, скільки він бере, які відсотки, і скільки потрібно повернути. Чіткі умови – обов’язковий критерій гарною МФО;
     • підтримка клієнтів – при виникненні питань консультанти повинні бути на зв’язку. Якщо не в онлайн-чаті, хоча б по гарячій лінії. Якщо співробітники якось «шифруються», задумайтеся.

     Способів визначити хорошого кредитора досить багато. Але це не означає, що вам доведеться «ходити» по десяткам сайтів. На нашому сервісі «СравніЗайм» вже відібрані найнадійніші компанії України. Вибираєте з представлених пропозицій і спокійно оформляйте кредит без довідок за 30 хвилин.

     Особливості процедури

     Сам процес отримання позики за 30 хвилин досить простий. Ви реєструєтеся на сайті МФО, вказуєте про себе потрібні відомості. Перелік інформації в різних компаніях може відрізнятися, але основне завжди запитують: паспортні дані, ПІБ, ІПН, місце реєстрації та проживання. Можуть попросити вказати і інші відомості:

     • місце роботи і контакти роботодавця;
     • номер телефону знайомого або декількох;
     • фотографію з паспортом в руках;
     • соціальні відомості (сімейний стан, кількість дітей);
     • мета отримання коштів (ремонт, поїздка, погашення іншого позики і т. д.).

     Заповнюйте інформацію коректно, щоб підвищити шанси на позитивне рішення. Після відправки заявки довго чекати не доведеться. Рішення приймають близько 5-20 хвилин. Далі ви будете проінформовані по телефону або в повідомленні про те, схвалений кредит чи ні. Якщо кредитор погодився видати вам позику, потрібно підписати договір. Як тільки це зроблено, кошти зараховуються на карту.

     Погашення та прострочення: важливі нюанси

     Більшості позичальників досить просто оформити та отримати онлайн кредит на карту за 30 хвилин. Але потрібно розуміти, що з цього моменту на вас покладена фінансова відповідальність. Умови прописані в договорі. Перед підписанням уважно перечитайте умови і уточніть підсумкову суму до повернення. Погасити заборгованість потрібно до кінця терміну кредитування. Платежі вносять за допомогою терміналів, банківських карт, у відділенні банку і т.д.

     Буває і так, що позичальник не встиг повернути борг або банально забув про терміни. У такому разі настає прострочення. Крім стандартної відсоткової ставки додатково нараховується пеня. В окремих випадках нараховують і штраф – це обумовлюється в договорі. Якщо прострочення трапилася, терміново погасіть борг.

     В ідеалі краще стежити за термінами кредитування та вносити кошти вчасно. Але про всяк випадок можна скористатися продовженням, якщо не встигаєте повернути мікропозик. Пролонгація має на увазі оплату% за користування кредитом, після чого доступний вибір іншої дати повернення. Максимум – 30 днів. Така послуга дуже зручна. Ви виключаєте прострочення, а значить, і додаткові витрати. Крім того, продовження дозволяє зберегти кредитний рейтинг і в наступний раз без проблем оформити онлайн кредит за 30 хвилин.

     Читать далее Свернуть