Кредит онлайн за 5 хвилин

  С оформлением пролонгации

     Що можна встигнути за 5 хвилин? Заварити каву? Прослухати улюблений трек або перевірити пошту? Насправді можна більше. Наприклад, вирішити фінансові питання – взяти кредит за 5 хвилин в одній з МФО. Якщо гостро постало питання нестачі грошей, дійте. Мікрофінансові компанії пропонують позики на лояльних умовах і з мінімальними вимогами до клієнта. Вибираєте підходящу МФО, вказуєте про себе інформацію і залишаєте заявку на потрібну суму. Всього за 5 хвилин займ буде на карті, і вийде легко вирішити фінансові питання.

     А чим ще привертають мікрофінансові організації? Це очевидно:

     1. Швидкістю. Заявки розглядають протягом 5-10 хв. У рідкісних випадках треба близько однієї. У більшості банків доведеться чекати по кілька днів і навіть тиждень. Якщо в пріоритеті швидкість, краще взяти онлайн кредит за 5 хвилин.
     2. Сервісом. На сторінці кожної МФО є калькулятор для розрахунку. Вводите бажану суму, вказуєте термін, і система розраховує підсумкову суму до повернення. Крім того, менеджери детально консультують. Є складнощі з оформленням заявки, залишилися питання щодо способів отримання грошей або погашення заборгованості – можна без проблем все уточнити.
     3. Лояльністю. Погана кредитна історія? Відсутність офіційного працевлаштування? Мікрофінансові компанії йдуть назустріч різним категоріям клієнтів. Якщо в банку на вас поставлять хрест, МФО розгляне заявку більш охоче і видасть кредит на карту за 5 хвилин.
     4. Бонусами. Постійні акції та знижки, подарунки за друзів, Кешбек – ці та інші «плюшки» очікують клієнтів МФО.

     Незаперечний плюс і в тому, що не потрібно нікуди йти. Сідаєте за комп’ютером, подаєте заявку – і за 5 хвилин на карту онлайн-займ прилетів. Максимально зручно і просто.

     Що потрібно для оформлення позики

     Мікрофінансові компанії зацікавлені в тому, щоб зробити процес фінансування швидким і зручним. Для отримання кредиту за 5 хвилин по паспорту на карту від клієнта вимагається мінімум:

     • вік 18+;
     • паспорт громадянина України з пропискою;
     • ідентифікаційний номер;
     • карта українського банку;
     • номер телефону;
     • доступ в Інтернет.

     Ніякі довідки про доходи, поручителі, заставу не потрібні. Навіть при таких мінімальних вимогах практично всім реально отримати кредит за 5 хвилин без відмови.

     Як повернути компанії кошти

     Погашення боргу можливо протягом усього терміну кредитування. Але після закінчення періоду внести всі до копійки обов’язково. Інакше, буде прострочення. А це вже загрожує проблемами: штраф, пеня, передача боргу третім особам або інші дії, передбачені договором.

     Намагайтеся вчасно погасити заборгованість. Це можна зробити в особистому кабінеті через банківську карту, за допомогою терміналу, у відділенні будь-якого банку. Якщо не вдається повернути гроші, є послуга продовження кредиту. Просто оплачуєте нараховані% і активуєте пролонгацію. Кредитний термін знову стане доступним, і ви зможете спокійно гасити заборгованість.

     Відповідальний підхід – надійний партнер

     Співпрацювати з мікрофінансовими компаніями зручно. Раптово знадобилися гроші? Залишили заявку і отримали на карту кредит за 5 хвилин. МФО намагаються створити максимально комфортні умови для фінансування клієнтів. Натомість потрібно тільки одне: відповідально дотримуватися прописані в договорі вказівки. В такому випадку кредитна історія буде завжди позитивною, а кредитори без проблем підуть назустріч у будь-яких ситуаціях.

     Читать далее Свернуть