Кредит онлайн за годину

  С оформлением пролонгации

     Сучасна людина звикла все робити швидко. Ритм життя змушує. І коли виникає потреба в кредиті, дуже не хочеться звертатися в банк. Починаються тривалі бесіди, збір довідок про доходи та інші бюрократичні нюанси. Хотілося б просто прийти і оформити кредит за годину. Але з банками таке не вийде.

     А ось МФО кредитують клієнтів швидко і без зайвих турбот. Мікрофінансові компанії видають невеликі суми, зате з мінімальними вимогами до клієнта. Позичальнику достатньо бути:

     • повнолітнім;
     • громадянином України з відповідним паспортом і пропискою;
     • клієнтом будь-якого банку (щоб була карта для переказу коштів від МФО).

     Офіційне працевлаштування, довідка про доходи, заставу, поручителі – нічого такого не зажадають. Оформляєте заявку на отримання грошей і вже за 1 годину кредит на картці.

     Плюси МФО

     Сьогодні в Україні працює багато фінансових організацій. І так як попит народжує пропозицію, популярність цих компаній очевидна. А чим українців залучають кредитні програми МФО?

     Справа більше не в самому мікропозик, а умовах роботи фінустанов:

     1. Мікрокредити оформляють на сайті МФО. Не потрібно шукати відділення компанії в місті, кудись йти і витрачати час. Можете зареєструватися хоч вночі, а першу заявку подавайте краще в робочі години. Співробітники МФО оперативно обробляють запити клієнтів.
     2. Компаніям не важлива фінансова ситуація клієнта. Можете взяти експрес-кредит за годину навіть при наявності поганою кредитною історії та простроченої заборгованості. Мікрофінансові організації допомагають тим, кому навідріз відмовляють банки.
     3. Умови співпраці прозорі. Всі нюанси описуються в договорі: тіло мікропозик, процентна ставка, терміни кредитування, сума до повернення. Ви точно будете знати, яка заборгованість підлягає погашенню.
     4. Способи внесення платежів зручні. Повернення коштів можливий через банківську карту, платіжний термінал, онлайн-сервіси і т. Д. Причому не обов’язково тягнути до останнього дня. Можете гасити борг частинами, щоб знизити фінансове навантаження.

     А тим, хто не вміє поводитися з інтернетом і не розбирається в онлайн фінансуванні, можна прийти до відділення і отримати кредит готівкою за годину. Деякі МФО мають офіси по містах. Наприклад, ШвідкоГроші.

     Як оформити позику за годину

     Для отримання кредиту у вас повинен бути на руках паспорт, ІПН, номер телефону і вихід в інтернет. Спочатку визначаєтесь з МФО. Вибирати можете серед списку, представленого на нашому сервісі «СравніЗайм». Тільки рейтингові компанії з гарною репутацією.

     Далі відправляєтеся на сайт кредитора і вивчаєте умови. Якщо все влаштовує, проходите реєстрацію, заповнюєте анкету. Дані вказуєте коректно, не упускаючи важливих деталей. Перелік запитаної інформації в різних компаній може відрізнятися.

     В цілому основні відомості такі:

     • ПІБ позичальника, дата народження;
     • серія і номер паспорта, ІПН;
     • адреса місця прописки і проживання;
     • організація, в якій працюєте;
     • приблизна сума доходу;
     • соціальні відомості;
     • мета отримання коштів і т. д.

     Все вказали, а потім переходите до заявки. Вибираєте суму, термін, на який хочете оформити позику і відправляєте заявку. Якщо МФО дає добро, отримуєте кредит за годину без поручителів. У разі відмови переконайтеся в коректності представлених даних і спробуйте подати сюди заявку пізніше. Або зверніться відразу в іншу компанію, заново пройшовши етапи реєстрації.

     Що буде за порушення умов договору

     Умови отримання кредиту за годину по паспорту привабливі для позичальника. Але відразу після взяття позики на нього лягають фінансові зобов’язання. Зокрема, мова йде про своєчасне повернення коштів. Протягом терміну клієнт повинен погасити заборгованість разом з нарахованими відсотками.

     Якщо позичальник так і не повертає кошти, кредит стає простроченим. Додатково до процентної ставки приєднується пеня, штраф. А тим, хто зовсім ігнорує оплату і навіть не намагається гасити кредит, загрожує судовий розгляд або передача боргу колекторам. Крім того, серйозно постраждає кредитна історія.

     Не варто думати, що з термінами кредитування все так страшно. У житті буває всяке. Якщо не вдається повернути борг до зазначеної в договорі дати, оформите продовження. Згідно послуги пролонгації, потрібно оплатити тільки нараховані відсотки. Тіло кредиту залишається тим самим. Далі вибирається нова дата погашення, і термін кредитування тим самим продовжується. Це відмінний вихід, оскільки вам простіше вирішити свої фінансові питання, а кредитна репутація не постраждає. Та й в наступний раз буде простіше взяти кредит за 1 годину без перевірок.

     Читать далее Свернуть