Кредит за хвилину онлайн (1 хвилину)

  С оформлением пролонгации

     Хто б міг подумати, що в майбутньому кредитування стане чимось простим і буденним. Раніше банки співпрацювали тільки з забезпеченими клієнтами, здатними довести платоспроможність. Сьогодні кредитні продукти доступні студентам, пенсіонерам, безробітним – будь-яким категоріям населення. Але якщо банківські установи досі не відійшли від бюрократизму, вимагають збирати документи, надавати довідки, з МФО все простіше. Мікрофінансові компанії спокійно видають кредит за хвилину, причому з мінімальними вимогами до позичальника.

     Кілька аргументів на користь МФО:

     • швидкість обслуговування – заявка знаходиться на розгляді в середньому 5-20 хвилин. Рідше на це йде годину і навіть день. Як тільки заявку схвалили, гроші миттєво прилітають на карту;
     • доступність – позика за 1 хвилину оформляють практично будь-кому. МФО співпрацюють з тими, у кого немає офіційної роботи, хто має погану кредитну історію або прострочення в інших фінустановах;
     • зручність – не доведеться їхати через все місто в банк і стояти в чергах. Оформляється кредит за 1 хвилину онлайн. Потрібен тільки доступ в інтернет і комп’ютер або смартфон;
     • юридична чистота угоди – МФО в якості правової основи використовують Цивільний кодекс, закони ( «Про захист прав споживачів», «Про фінансові послуги» та т. д.). Це не ті позики, про які розповідають в оголошеннях на стовпах. Ви підписуєте офіційний договір, де вказані права і обов’язки обох сторін. Якщо все дотримуєтеся, ніхто не має права пред’являти вам претензії;
     • клієнтоорієнтованість – більшість МФО працюють в режимі 24/7, консультують в онлайн-чаті, радують бонусами та подарунками. Робиться все для комфорту клієнтів.

     Якщо вам важливо отримати кредит за 1 хвилину і уникнути біганини з паперами, МФО підійде ідеально. Відправляєте заявку і чекаєте відповіді кредитора.

     Просте і швидке оформлення позики

     На нашому сервісі «СравніЗайм» ви знайдете пропозиції надійних кредиторів. Вибираєте відповідне і переходите на сайт.

     Далі реєструєтеся і вносите запитану інформацію:

     • П.І.Б, дата народження;
     • місце прописки і проживання;
     • серія і номер паспорта, ІПН;
     • відомості про роботу та заробітну плату;
     • сімейний стан;
     • мета отримання мікрокредиту;
     • фото з паспортом (не завжди).

     В цілому процес отримання мікропозик займає півгодини. Сюди входить реєстрація на сайті кредитора з нуля, подача заявки, очікування відповіді. Набагато швидше, ніж стандартне оформлення кредиту в банківській установі.

     Способи погашення боргу

     Отже, кредит на карту за 1 хвилину отриманий, гроші використані. Тепер залишається погасити заборгованість. Не обов’язковий повернення всієї суми відразу. Можете вносити платежі частково, але обов’язково в межах терміну кредитування. МФО пропонують кілька варіантів погашення:

     • в особистому кабінеті по прикріпленою карті;
     • через платіжний термінал;
     • у відділенні будь-якого банку;
     • через сервіси iPay, EasyPay і інші.

     Повідомлення про повне погашення кредиту зазвичай приходить в повідомленні. Про всяк випадок краще перевірити інформацію в особистому кабінеті, або проконсультуватися зі співробітником компанії. Після закриття мікропозик протягом декількох хвилин знову можна оформити кредит в інтернеті за 1 хвилину.

     Чим загрожує прострочення

     Клієнт зацікавлений в тому, щоб погасити взятий за 1 хвилину позика на карту вчасно. Прострочення виливається в додаткові витрати і навіть неприємні наслідки: колектори, суд. Потрібно уважно стежити за термінами і дотримуватися умов договору.

     Але якщо не вдається вкластися в кредитний період, достатньо оформити пролонгацію. Це послуга продовження мікропозик, яка передбачає погашення відсотків. Після того, як ви оплатили нараховані%, можна активувати пролонгацію і отримати додатковий час на закриття боргу. При цьому ніякої пені та штрафу не буде. Враховуйте тільки те, що умова «перша мікропозика під 0%» буде неактуальним. З першого дня пролонгації кожен день нараховується комісія в розмірі процентної ставки МФО (розраховується від тіла кредиту).

     Читать далее Свернуть