Кредитна картка Альфа Банку

Паперові носії йдуть у минуле, поступаючись місцем електронним засобам взаєморозрахунків. Це зручно та практично. Персональна кредитна картка від Альфа банку в Україні – інструмент керування своїм бюджетом, не прив’язуючись до фінансового стану в даний момент часу.

Кредитні картки Альфа банку – це сучасний та надійний платіжний інструмент, який користується все більшою популярністю та є зручним засобом безготівкового розрахунку. Високий рівень захисту персональних даних та фінансових активів власника – основний пріоритет діяльності банку.

Для зручності доступу клієнтів до необхідної інформації по їхнім рахунками та переміщенню коштів було розроблено мобільний додаток Alfa Mobile Ukraine.  Високий рівень захисту забезпечує шифрування передачі даних, а також використання відбитка пальця при проходженні авторизації в додатку.  Інтернет-банкінг дозволяє отримувати необхідну інформацію і здійснювати фінансові операції 24\7.

Умови кредитної карти Альфа банку

Основні умови, які пропонує фінустанова:

  • безкоштовне оформлення та обслуговування;
  • тривалий пільговий період – 55 днів з моменту зняття банківських коштів;
  • відсутність комісії за поповнення всіх національних операторів мобільного зв’язку;
  • низька комісія на переказ та зняття коштів – 4%;
  • низька відсоткова ставка по кредиту – 3,3%;
  • обов’язковий щомісячний платіж – 5%.

Можливість отримання «кредитних канікул» 2 рази на рік.

Додаткові переваги

Крім основних лояльних умов, клієнтів чекають такі переваги, як:

Застосовувати пластик можна не тільки для використання позикових коштів, але й для відкриття власних депозитів і заощаджень.

Окрім того, кредитка дає безвідсоткову розстрочку при оплаті купівель за кордоном.  Подорожувати з нею зручно і вигідно.

Як оформити кредитну карту Альфа банк?

Оформити кредитну картку Альфа банк можна в будь-якому відділенні за декілька хвилин.  Для тих, хто не звик витрачати час на поїздки, оптимальним варіантом стане онлайн заявка на кредитну картку Альфа банку.  Все, що потрібно – зайти на офіційний сайт і заповнити декілька граф у відповідних розділах. Рішення щодо відкриття рахунку приймається терміном менше ніж півгодини. Після оформлення, пластик буде доставлений за вказаною клієнтом адресою або ж самовивозом в найближчому відділенні. Перелік адрес можна побачити на сайті та заздалегідь визначитися з вибором або проконсультуватися в службі підтримки.

Все, що потрібно для її отримання:

  • персональна інформація: П.І.Б., паспортні дані;
  • контакти;
  • відомості про місце роботи;
  • розмір доходу.

Без додаткових довідок та поручителів.

Оцінка від Sravnizajm

Багаторічний досвід роботи на вітчизняному фінансовому ринку, високі рейтинги організації вселяють довіру та підтверджують надійні позиції.  Відкрити рахунок можна як у відділенні, так і онлайн в короткі терміни.  Для того щоб отримати кредит онлайн досить мінімального пакету документів, без довідок про доход.  Стежити за пересуваннями по рахунку можна за допомогою інтернет-банкінгу в додатку My Alfa-Bank, а звіти отримувати в SMS або Viber.

Кредитна картка «Максимум» об’єднала в собі зручність оформлення та лояльні тарифні умови користування. Вона з легкістю стане незамінним помічником будь-якої сучасної людини в його фінансових справах.

Відгуки власників карток Альфа Банк “Максимум”

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: