Gold картка ПриватБанк

ПриватБанк, який нещодавно перейшов у державну власність, найбільша комерційна фінансова установа України, в тому числі за кількістю емітованих карток. Майже кожен українець володіє мінімум одним продуктом цього титана.

ПриватБанк – лідер інновацій, саме тут вперше з’явилася можливість оформити кредитну картку або отримати кредит онлайн. Інтернет-банкінг Приват24 багато років є найкращим в Україні і одним з кращих у світі.

Одним з найпопулярніших продуктів є картка «Універсальна», а саме – її різновид кредитна картка Gold Приватбанк. В чому її переваги та чим «золотий» пакет послуг відрізняється від звичайного? Дізнаємося нижче!

Переваги картки Gold від Приватбанку

Gold карта Приватбанк стає доступна клієнтам після декількох років активного користування звичайними продуктами або на платній основі.

Вступивши в «Gold club», ви отримуєте:

  • Персонального менеджера. У зручному для користувача відділенні за ним закріплюється менеджер. Частіше за все, це начальник відділу. Якщо ви хочете скористатися будь-якої послугою Приватбанку, наберіть йому на особистий номер, і все буде вирішено.
  • Золоту гарячу лінію. У ПриватБанка один з найкращих кол-центрів і практично всі питання, в тому числі стосовно основних банківських послуг, можна вирішити за допомогою телефону. На жаль, через величезну кількість користувачів оператори можуть бути зайняті. Карта Gold від Приватбанку дає пріоритет на обслуговування, очікування оператора в такому випадку не перевищує 1 хвилини.
  • Пільгові умови. У порівнянні зі звичайною «Універсальною», Приватбанк карта Gold дає більший фінансовий ліміт, менший відсоток за обслуговування і переваги в оформленні великих позик.
  • Обслуговування позачергово. У багатьох офісах ПриватБанку біля кас і на стійках менеджерів є табличка, що учасники «Голд клубу» обслуговуються позачергово. Це допоможе заощадити час, особливо якщо відділення невелике, і є черга.

Як оформити картку Gold Приватбанк?

Потрапити в «золотий клуб» можливо двома шляхами:

  • Дійсному власнику пластика від Приватбанку потрібно звернутися до найближчого відділення, замовити її онлайн або за телефоном. Але забирати все ж доведеться особисто. У відділенні вам зроблять нове фото і впишуть зміни в персональну анкету. Перехід коштує 100 грн., але іноді «улюбленим» користувачам така можливість надається безкоштовно.
  • Новачкам треба заповнити заявку онлайн або відразу звернутися до відділення. Там введуть дані, заповнять профіль, покажуть, як користуватися інтернет-банкінгом, розкажуть про послуги і можливості продукту, допоможуть з встановленням мобільного додатка. З ним більшість фінансових послуг буде у вашій кишені цілодобово.

Кредитний ліміт карти Gold

Коли в руках з’являється Приватбанк Gold картка, ви розраховуєте на привілеї. У питаннях фінансової допомоги вони найбільш явні. Власники «золотого пластику» можуть розраховувати на суму до 75000 грн. позикових коштів. Сума ця, щоправда, обчислюється індивідуально і переглядається банком в односторонньому порядку.

Новачки, зазвичай, можуть розраховувати на суму до 10000 грн., але у міру збільшення обороту за рахунком, ліміт буде переглядатися. До того ж, користувач може самостійно ініціювати зміну свого ліміту, як в бік збільшення, так і зменшення.

Зазвичай такі заявки розглядаються протягом одного робочого дня.  Правда останнє слово все ж залишається за інспектором, і вони не аргументують свої рішення.

Gold картка Приватбанку: відгуки клієнтів

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: