Credit Card

Кредитна картка ПриватБанк Універсальна

ПриватБанк – один з найбільших банків України. Його послугами користуються не менше 54% українців, а у більш ніж 46% він є основним. З банком співпрацюють як фізичні, так і юридичні особи.  PrivatBank активно використовує різні інновації, які допомагають клієнтам убезпечити себе від несанкціонованих дій зловмисників і спрощують роботу з банком. Наприклад, він одним з перших впровадив одноразові SMS для авторизації користувача в інтернет-банку.  У число інших корисних впроваджень входять термінали, чат-боти, мобільні додатки та т.п.

Клієнти, яким необхідний цілодобовий доступ до фінансів, можуть скористатися інтернет-банкінгом Privat24. З його допомогою оплачують комунальні послуги, купують техніку, квитки, замовляють таксі. А ще в Приват24 зручно відстежувати рух грошових коштів, в тому числі відсотки за депозитами.

Кредитна картка Універсальна Приватбанк – найпростіший платіжний інструмент, за допомогою якого оплачують покупки в продуктовому магазині або отримують зарплатню. Універсальність полягає в тому, що можна використовувати як власні фінанси, так і кредитні. Операції також проводяться за кордоном, завдяки чому не потрібно витрачатися на комісії та конвертацію.

Як оформити кредитну картку ПриватБанк?

Процедура здійснюється у відділенні або через інтернет. Оформлюється кредитна картка без довідки про доходи (період безкоштовного користування становить 55 днів). Увесь процес займає буквально 15 хвилин. З документів знадобляться паспорт та ІПН.

Щоб оформити кредитну картку онлайн у Приватбанку, необхідно заповнити просту анкету. У ній вказуються актуальні та справжні дані, інакше можна отримати відмову.

Як оформлюється онлайн заявка на кредитну картку Приватбанку:

 • вказується діючий номер телефону;
 • встановлюється ліміт на кредит, розмір якого, при бажанні, можна змінити;
 • заповнюються графи з особистою інформацією: ПІБ, стать, вік, сімейний стан та інше;
 • переписуються данні з паспорта, ІПН;
 • додається інформація про прописку, контакти.

Онлайн-анкета розглядається протягом 15 хвилин. Користуватись кредиткою можна одразу після схвалення.

Умови отримання кредитної картки Приватбанку

Для оформлення не потрібні довідки, що підтверджують платоспроможність. У кожного клієнта є 55 днів, протягом яких позичені у банка гроші використовуються безкоштовно, тобто без комісій, відсотків та ін.

Отримати кредитну картку в Приватбанку можна на наступних умовах:

 • ставка відсотка фіксована та складає 3,6%;
 • щомісячний платіж за користування кредитом – 5%;
 • власні готівкові гроші знімаються за 1%, кредитні – 4%;
 • безкоштовна конвертація валют за кордоном;
 • оптимальний кредитний ліміт – до 50 000 грн.;
 • річний відсоток на власні кошти (при залишку мінімум 100 грн.) – 7%;
 • безмежні можливості: оплата онлайн, в магазинах, фінансові перекази на рахунок фізичних, юридичних осіб.

Замовити кредитну картку Приватбанк може будь-який повнолітній українець. Дизайн підбирається індивідуально. На вибір пропонують національний прапор або традиційне зображення полунички.

Можливості універсальної кредитної картки

Активні користувачі інтернету можуть безперешкодно оформити електронну кредитку. Її можна прив’язати до QIWI-гаманця для регулярних переказів. Універсальна кредитна картка від Приватбанку також має такі можливості:

 • зручна оплата частинами – можливість здійснювати покупки в кредит онлайн чи магазині в розстрочку без сплати відсотків;
 • регулярні платежі – надання дозволу банку для самостійного здійснення платежів з мінімальною комісією (наприклад, автоматизація сплати комунальних послуг);
 • мобільні додатки – віддалений банкінг, завдяки якому керувати фінансами можна не виходячи з дому (Privat24, Скарбничка, ФотоКасса, Пріватагент та ін.).

Оцінка від SravniZajm

Кредитні картки Приватбанку в Україні – безпечні, надійні та зручні. Банк надає лояльні умови для співпраці, завдяки чому активно нарощує базу постійних клієнтів. Існує «в ногу з часом» – впроваджує цікаві і зручні платіжні інструменти. Однаково піклується про оффлайнову і мобільну аудиторії, надаючи різноманітні програми та вигідні умови співпраці.

Оформлення кредитної картки Приватбанк – миттєве. Оплачувати товари або переказувати кошти можна відразу після отримання «пластика». Більш того, ті, хто не поспішає, можуть замовити «Універсальну» з індивідуальним дизайном.

Універсальна картка Приватбанку: відгуки клієнтів

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: