Мікропозика під 0 відсотків

     Часто необхідна певна сума до зарплати, терміново потрібні фінанси на ремонт, тоді не уникнути кредитування. Але доведеться віддавати більше, ніж узяв.

     Фінансовий ринок активно розвивається, і конкуренція досить велика, тому МФО часто пропонують мікропозику без відсотків перший раз. Логічно, що гроші повинні працювати і приносити дохід кредитору, і безкоштовний сир тільки у мишоловці. Але ми знайшли той самий «сир».

     Мікрофінансові організації пропонують такі привілеї для своїх нових позичальників, як кредит без відсотків. Законодавство України не дозволяє безкоштовно надавати матеріальні кошти, тому нульова ставка перетворюється в 0,01%, що погодьтеся, досить привабливо.

     Зрозуміло, що 0% накладає певні обмеження: мікрокредити під 0 відсотків будуть менше ніж стандартні, і за розміром виданої суми, і за терміном на який оформлюється угода.

     Взяти мікропозик без відсотків від провідних МФО

     Український ринок пропонує велику кількість фінансових фірм, що пропонують послуги з кредитування. На платформі Sravnizajm представлені перевірені фірми, що володіють необхідними сертифікатами та ліцензіями на проведення фіндіяльності. Практично всі у своєму арсеналі мають послугу мікрокредит онлайн без відсотків, найбільш затребувані:

     Сума першого звернення менше стандартної, і у випадках, коли грошей потрібно більше, варіантом вирішення питання може стати одночасне оформлення в декількох МФО послуги мікропозика під 0 відсотків. Уважно прочитайте договір і прорахуйте свої потенційні можливості для повернення коштів, так як період кредитування на таких умовах нижче, і по його закінченні автоматично нараховується стандартна ставка.

     Про кращі фірми, які пропонують мікропозику на банківську картку України, ви дізнаєтеся на sravnizajm.com.ua. Сервіс пропонує ознайомитися з рейтингом надійних МФО й зробити вибір. При цьому не доведеться витрачати зусилля на пошуки веб-ресурсів компаній і порівняння їх пропозицій. Можна скористатися автоматичним підбором компаній, які дають:

     • Мікропозику з 18 років
     • Мікрокредит під 0 відсотків
     • З поганою кредитною історією
     • Безробітним
     • Без дзвінків
     • Цілодобово 24 години на добу
     • Мікропозику до зарплатні на будь-які потреби

     Як подати заявку?

     Щоб отримати мікрокредит без відсотків онлайн необхідно витратити частину свого часу для реєстрації та мати доступ до інтернету. Основні вимоги:

     • Бути повнолітнім громадянином України;
     • Мати паспорт і ІПН;
     • Володіти діючої карткою будь-якого українського банку;
     • Вказувати державний активний номер мобільного телефону (іноді потрібна адреса електронної пошти).

     Мікропозику без відсотків на картку можуть отримати різні категорії «неплатоспроможного» населення, такі як:

     • безробітні;
     • працевлаштовані неофіційно;
     • студенти;
     • пенсіонери;
     • жінки в декретній відпустці.

     Після вибору найбільш підходящої вам компанії, ви переходите на її сайт і слідуючи алгоритму оформлюєте заявку:

     1. Клацніть кнопку оформлення.
     2. Увійдіть до особистого кабінету, заповнивши анкету з особистими даними і підв’яжіть картку (можливо будуть потрібні сканкопіі паспорта та ІПН, а також фото з картою).
     3. Дочекайтеся схвалення, в середньому хвилин 15-30 (можливий дзвінок оператора для уточнення питань по реєстрації).
     4. Підпишіть електронний договір.
     5. Отримайте мікропозику на картку без відсотків миттєво.

     Перше оформлення займе приблизно 15-20 хвилин, наступні ж проходять буквально у пару кліків. Завжди скрупульозно читайте договір, щоб уникнути неприємних казусів.

     Sravnizajm підбере мікрокредит під 0 відсотків за 5 хвилин!

     Взяти мікропозику без відсотків на місяць стає зручніше з платформою Sravnizajm, яка автоматично сортує і фільтрує всі компанії по заданих параметрах.

     Знайти вигідну пропозицію за допомогою сервісу просто, як два на два:

     1. Використовуючи кредитний калькулятор внесіть бажану суму і період. Також можна скористатися додатковими фільтрами, щоб конкретизувати свої умови.
     2. Розглядаючи список фірм, які відповідають даним вимогам, зверніть увагу на відсоткові ставки і відгуки клієнтів.
     3. Оцінивши показники (ГПС – річна процентна ставка, умови початкової позики – сума і термін, можливі додаткові бонуси) виберіть одну або кілька фірм й оформлюйте позику.

     За допомогою платформи Sravnizajm отримати позику без відсотків стало просто і безпечно, бо даний сервіс працює з перевіреними організаціями, що пропонують найкраще взаємовигідне фінансове співробітництво. Нехай вибір буде легким!

     Читать далее Свернуть