Мікропозика безробітним

     Безробіття в Україні останні роки набуває страхітливого характеру, за підсумками за 2017 рік обіймає 52 місце з 188 країн. Так, ми не ЮАР з 27,7%, але й не наша сусідка Білорусь з 0,5% безробітного населення.

     Частина населення країни працюють або не офіційно, або їдуть шукати кращої долі за кордон. Зрозуміло, що з таким статусом (тобто без довідки про доходи та працевлаштування) оформити позику безробітним стає можливим або в ломбарді, або у приватної особи. Така співпраця має певні ризики, пов’язані зі специфікою такої фіндіяльності. А ось банки відпадають, як і магазини, які продають свій товар у кредит і вимагають надання підтверджуючої документації про платоспроможність.

     Під «безробітними» мають на увазі такі ризикові категорії населення, як:

     • Ще не працевлаштовані студенти;
     • Вже не працюючі пенсіонери;
     • Люди, робота яких пов’язана з сезонністю;
     • Особи, що працюють без оформлення.
     • Особи, в декретній відпустці.

     Одним словом, всі, хто не можуть надати довідку з місця роботи. Проте вони теж потребують додаткових коштів, часто навіть більше, ніж благонадійні клієнти.

     Взяти мікрокредит безробітним від провідних МФО

     Вихід є завжди! Можна звернутися до близьких і родичів, що загрожує зіпсованими стосунками, а можна взяти мікропозику безробітним онлайн у мікрофінансових організацій, що працюють у спрощеному режимі і не вимагають великої кількості документацій.

     Більшість МФО готові схвалити кредит без довідки про доходи вищеперерахованим «ненадійним» клієнтам. Найбільш вигідні умови пропонують:

     За сумою першої максимальної позики лідирує Дінеро – до 10 000 грн., Манівео і Мілоан пропонують трохи менше – до 5 000 грн., Термін кредитування коливається у межах 30-35 днів.

     Про кращі фірми, які пропонують мікропозику на банківську картку України, ви дізнаєтеся на sravnizajm.com.ua. Сервіс пропонує ознайомитися з рейтингом надійних МФО і зробити вибір. При цьому не доведеться витрачати зусилля на пошуки веб-ресурсів компаній і порівняння їх пропозицій. Можна скористатися автоматичним підбором компаній, які дають:

     • Мікропозику з 18 років
     • Мікрокредит під 0 відсотків
     • З поганою кредитною історією
     • Безробітним
     • Без дзвінків
     • Цілодобово 24 години на добу
     • Мікропозику до зарплати на будь-які потреби

     Як подати запит?

     Оформити мікропозику на картку безробітним можна протягом півгодини. Для цього потрібно бути повнолітнім плюс такий мінімум:

     1. Паспорт (громадянство України).
     2. ІПН (код платника податків).
     3. Активна картка будь-якого банку країни.
     4. Доступ до мережі інтернет і діючий номер мобільного.

     Швидко і просто, перебуваючи у себе вдома, заповнити онлайн заявку в цій фірмі. Головне уважно вносити запитувані дані, інакше виявлені невідповідності можуть стати причиною відмови у видачі. Підв’язування картки, на яку буде зарахований мікрокредит безробітним. Після схвалення і можливого дзвінка співробітника МФО, кошти на картку надходять протягом 15-30 хвилин, рідко протягом доби.

     Sravnizajm підбере мікрокредит для безробітних за 5 хвилин!

     Одне з головних питань, як знайти вигідну компанію-кредитора? Вірним помічником у цій нелегкій справі виступає сервіс Sravnizajm.

     Завдяки йому, ви зможете відібрати для себе найбільш підходящих позикодавців за пару кліків. Процес відбору виглядає приблизно так:

     1. Зайшовши на сайт внесіть бажану суму і термін кредитування в онлайн калькулятор.
     2. У меню умови поставте галочку – кредити безробітним, тим самим відфільтруєте тих, хто не готовий видати кредит з таким статусом.
     3. У готовому переліку МФО перегляньте основні показники і почитайте відгуки клієнтів.
     4. Визначтеся з вибором, проаналізувавши основні параметри: відсоткову ставку, термін погашення, можливості пролонгації та бонусні програми.
     5. Клікайте «подати заявку» і оформлюйте позику не виходячи з дому.

     Якщо у вас на даний період немає можливості надати документ про працевлаштування, а потрібні додаткові фінанси – не впадайте у відчай. Платформа Sravnizajm допоможе знайти гідного і надійного кредитора саме під вашу ситуацію.

     Мікрокредит для безробітних – це не міф, а реальність. Взяти гроші у борг на свої потреби не складе труднощів. Головне правило, вчасно погашати заборгованість, і тоді враження від співпраці будуть найкращими!

     Читать далее Свернуть