Мікропозика з 18 років

     Для батьків ми завжди діти, у будь-якому віці. А як хочеться якнайшвидше вирости і стати дорослим, до певного часу. Ходити на роботу, заробляти гроші і розпоряджатися ними. Офіційно дітьми в нашій країні вважаються особи, які не досягли вісімнадцяти. Адже саме з цього віку можна займатися «дорослими справами» і брати мікропозику у 18 років у більшості мікрофінансових організацій, на відміну від банків. Вікова межа встановлюється близько 21 років.

     Молодь зараз не тільки вчиться, але й паралельно працює. Оплачує самостійно своє навчання, гуртожиток або квартиру в оренду. Можуть знадобитися гроші до стипендії чи зарплатні. Мікрокредит з 18 років на картку може врятувати в скрутні часи.

     Які МФО дають мікрокредит з 18 років?

     Банки рідко йдуть на зустріч настільки ризикованій категорії клієнтів, як студенти, ломбарди готові допомогти заради заставного майна. Із приватними кредиторами зв’язуватися небезпечно, а позичати у собі подібних теж не варіант (ситуації приблизно однакові з фінансами). Мікрофінансові організації найбільш ймовірний спосіб взяти мікропозику від 18 років, найбільш визнані й перевірені зібрані на сервісі Sravnizajm:

     Банки, в разі роботи з молодим поколінням перестраховуються гарантами повернення в особі батьків або близьких. Плюс МФО – це кредит онлайн без поручителів.

     Основні вимоги це: посвідчення особи громадянина України (паспорт та ІПН), наявність банківської картки, іноді студентський квиток, номер мобільного для зв’язку та надіслання повідомлення.

     Як відправити заявку?

     Взяти мікропозику з 18 років на карту, досить просто, для цього знадобитися:

     • Доступ до інтернету, для вибору гідного кредитора з найкращими умовами;
     • Близько півгодини часу для реєстрації на сайті фірми, заповнивши анкету особистими даними. Особливу увагу необхідно приділити достовірності та правильності введеної інформації, в іншому випадку це може призвести до відмови видати кредит з 18 років.
     • Банківська картка України, яку потрібно верифікувати, тобто підв’язати до особистого кабінету на сторінці компанії.
     • Електронний договір, з умовами якого слід ознайомитися дуже скрупульозно, щоб уникнути незрозумілих ситуацій, коли будете закривати мікропозику від 18 років.

     Важливо розуміти, що юні особи не можуть претендувати на максимальний розмір позики. По-перше, сума за першим кредитом нижче наступних, у різних МФО вона буде не більше 5000 грн. у кращому випадку, в середньому 2000-3000 грн. Подальше співробітництво, за умови позитивної репутації, збільшить розмір до 20 000-30 000 грн. По-друге, найризикованіша категорія клієнтури знижує величину фінансової допомоги.

     Терміни кредитування у межах 35 днів, з можливістю пролонгації договору, з урахуванням виплати відсотків. Будь-яке прострочення тягне за собою штрафні санкції, пеню, та зіпсовану кредитну історію.

     Кредит для студентів можна погасити декількома способами:

     • Через особистий кабінет – найшвидший метод;
     • За допомогою платіжних терміналів;
     • У касах банківських установ (потрібні реквізити, плюс швидкість переказу грошей нижчі, тому бажано заздалегідь відправити кошти).

     Важливо дотримуватися всіх вимог і застережень за контрактом, і ваше взаємовигідне співробітництво залишить виключно приємні враження.

     Про кращі фірми, які пропонують мікропозику на банківську картку України, ви дізнаєтеся на sravnizajm.com.ua. Сервіс пропонує ознайомитися з рейтингом надійних МФО і зробити вибір. При цьому не доведеться витрачати зусилля на пошуки веб-ресурсів компаній і порівняння їх пропозицій. Можна скористатися автоматичним підбором компаній, які дають:

     • Мікропозику з 18 років
     • Мікрокредит під 0 відсотків
     • З поганою кредитною історією
     • Безробітним
     • Без дзвінків
     • Цілодобово 24 години на добу
     • Мікропозику до зарплатні на будь-які потреби

     Sravnizajm підбере найкращу мікропозику з 18 років за 5 хвилин!

     Функціонал платформи Sravnizajm здивує легкістю і зручністю використання. Вам буде потрібно мінімум часу для вибору гарантовано кращого кредитора, щоб взяти мікропозику онлайн на карту з 18 років.

     Рекомендації такі:

     • Уведіть в онлайн калькулятор суму і термін кредиту, автоматично висвітитися список всіх МФО з остаточними сумами до оплати;
     • Деталізуйте вибір за допомогою спеціальних фільтрів (відзначте галочкою необхідну умову);
     • Перегляньте відгуки з усіх відібраних компаній;
     • Врахуйте розмір відсоткової ставки, для прийняття остаточного рішення.

     Мікропозикв з 18 років онлайн – це можливо. Ресурс Sravnizajm надасть допомогу у підборі прийнятної компанії – зробіть найкращий вибір швидко і просто.

     Читать далее Свернуть