Мікропозика з поганою кредитною історією (КІ)

     У житті кожного відбуваються скачки і спади. Часто потрібна матеріальна підтримка із зовні, допомогу надають фінустанови, які видають позички. При правильному підході, вчасно погашаючи їх, така співпраця приносить позитивні результати. Але бувають ситуації, які вибивають ґрунт з-під ніг. Трапляються прострочення, причини різні, як банальний брак коштів і неправильна оцінка своєї платоспроможності, так і технічні похибки з неуважністю при підписанні договору. Один такий випадок зіпсує фінансове досьє, і отримувати мікрокредити з поганою кредитною історією у подальшому буде складно.

     Де взяти мікропозику з дуже поганою КІ в Україні?

     Банки відмовляють, якщо знаходять особу у базі БКІ (бюро кредитних історій). Ломбарди не звертають на це уваги, але гарантом для них є заставна річ. Друзі та родичі один раз зіткнувшись з неприємною ситуацією, більше не підуть на угоду.

     МФО більш лояльно ставляться до клієнта із заплямованою репутацією і у них можна оформити мікропозику з поганою кредитною історією, ось найбільш затребувані з них:

     Ознайомитися з вимогами і умовами, що виставляються організаціями можна на сервісі Sravnizajm відфільтрувавши їх попередньо по заданому параметру «кредит з поганою кредитною історією».

     Розмір виданої суми буде у межах 3000-5000 грн. для нових користувачів, при повторних оформленнях вона зростає до 20 000 грн. Період закриття в середньому до 35 днів, є також обмеження для нових позичальників – термін з нульовою ставкою значно нижче, ніж при стандартній. Адекватне ставлення фірм дозволить взяти мікропозику онлайн на картку з поганою кредитною історією в Україні.

     Про кращі фірми, які пропонують мікропозику на банківську картку України, ви дізнаєтеся на sravnizajm.com.ua. Сервіс пропонує ознайомитися з рейтингом надійних МФО і зробити вибір. При цьому не доведеться витрачати зусилля на пошуки веб-ресурсів компаній і порівняння їх пропозицій. Можна скористатися автоматичним підбором компаній, які дають:

     • Мікропозику з 18 років
     • Мікрокредит під 0 відсотків
     • З поганою кредитною історією
     • Безробітним
     • Без дзвінків
     • Цілодобово 24 години на добу
     • Мікропозику до зарплатні на будь-які потреби

     Як оформити мікрокредит з поганою кредитною історією?

     Потрапивши у важку матеріальну ситуацію, маючи непогашені заборгованості, слід скористатися відразу декількома варіантами для закриття попередніх. МФО охоче дають мікропозику терміново з поганою кредитною історією тому можна оформити заявку відразу в декількох.

     Стандартні вимоги до позичальників незалежно від їх поточного статусу такі:

     • український паспорт;
     • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
     • платіжна картка будь-якого банку країни;
     • діючий номер мобільного.

     Як очевидний плюс, можна відзначити безвідсоткову ставку на перше звернення.

     Оформлення позики включає в себе:

     • реєстрація на сайті (заповнивши анкету особистими даними);
     • оформлення запиту;
     • верифікація банківської картки;
     • підпис електронної версії договору;
     • отримання грошей після схвалення запиту.

     Рекомендація – уважно прочитайте контракт, щоб уникнути непорозумінь. Сумлінно і вчасно повертайте кошти, і мікропозика з дуже поганою кі поступово поліпшить фінансове досьє.

     Sravnizajm підбере найкращий мікропозик з поганою КІ за 5 хв

     Платформа СравніЗайм ретельно відбирає організації для співпраці, кожна гарантовано має всі необхідні ліцензії та сертифікати на проведення фіндіяльності й бездоганну репутацію. Взяти мікрокредит з поганою кредитною історією без відмови допоможуть гідні професіонали своєї справи, які дбають про свій імідж на ринку, і запропонують вигідні умови настільки ризикованій категорії клієнтів.

     Вибір найкращої МФО з сервісом виглядає так:

     1. Введення суми і терміну кредиту в онлайн-калькулятор дозволяє відразу побачити кінцевий розмір виплати за позикою. Рейтинговий список позикодавців з найкращими умовами перед вами.
     2. Сортування за додатковими фільтрам допоможе побачити фірми, які готові до співпраці з урахуванням конкретних завдань.
     3. Вивчення відгуків реальних користувачів буде корисним для прийняття подальшого рішення.
     4. Аналіз основних показників, таких як РПС (річна процентна ставка за кредитом) і наявність бонусів і програм лояльності стане вирішальним при підборі позикодавця.
     5. Вибір однієї або декількох компаній для вирішення свого грошового питання і відповідно клік на «подати заявку».

     Взяти позику з поганою кредитною історією це не міф! Мікрофінансові організації прийдуть на допомогу навіть у найтемніші часи вашого фінансового життя, головне не впадати у відчай і вихід завжди знайдеться.

     Читать далее Свернуть