Кредит онлайн MILOAN (МІЛОАН)

+38 044 337 36 67

Вимоги до позичальників

 • Старше 18 років
 • Паспорт та ІПН-код
 • Діюча банківська карта
 • Не бути мобілізованим

Хороший клієнтоорієнтований сервіс, плюс максимально оперативна обробка заявок в компанії Milоan – саме ці фактори є вирішальними для потенційних позичальників, які стоять перед вибором найбільш придатної для себе МФО. Незаперечною перевагою також є вітальна пропозиція для нових клієнтів − безвідсоткова позика на суму до 12 000 грн.

Ті, хто вже скористався послугами цього сервісу, знає, що побоюватися за свою персональну інформацію немає жодної причини − онлайн система використовує сучасні принципи шифрування інформації, що дозволяє гарантувати 100% конфіденційність.

МФО Milоan існує на фінансовому ринку України з 2016 року під юридичною назвою ТОВ «Мілоан», і за цей час вона встигла здійснити грошову допомогу тисячам вдячних користувачів.

Miloan надає кредит

Вимоги до потенційного позичальника

Щоб заявка на кредит онлайн в Україні успішно пішла в обробку, вона має бути уважно заповнена повнолітнім громадянином України, а якщо говорити точніше, то він повинен бути віком від 18 до 65 років. Вимоги щодо надання документів такі:

 • Документ, що засвідчує особу − паспорт;
 • Документ, що підтверджує особу платника податків − ІПН.

З технічних інструментів Вам додатково знадобляться:

 • Картка банку, що працює на території нашої країни;
 • Мобільний телефон зі справно функціонуючою карткою будь-якого українського оператора;

Електронна адреса для отримання важливих повідомлень.

Позики отримують навіть такі категорії:

Умови позики в Мілоан

Перед тим як розпочати співпрацю, уважно вивчіть зразок двостороннього договору і визначтеся, чи підходять Вам запропоновані умови співпраці.

 • Для першої позики передбачені наступні правила: строки − від 1 до 30 днів, процентна ставка − 0,01% за один використаний день, розмір − від 500 до 12 000 грн.
 • Для другої та всіх наступних позик діють такі правила: строки − від 1 до 30 днів, процентна ставка динамічна і залежить від суми позики та її терміну. Чим більше позика та чим довше Ви нею користуєтеся, тим нижче денна процентна ставка, розмір − від 500 до 15 000 грн.

Як бачите, новачкам надаються особливі умови для отримання фінансування, але й максимально допустима сума в цьому варіанті буде дещо обмежена.

Miloan Умови
Максимальна сума 15 000 грн.
Перший кредит Від 500 до 12 000 грн.
Процентна ставка
 • 0,01% на день для першої позики
 • 1,5% на день +10% разова коміссія
Строк 1 − 30 календарних днів
Способи отримання Онлайн кредит
Вік Можна отримати після 18 років
Необхідний перелік документів
 • Паспорт
 • індивідуальний податковий номер
 • банківська карта
 • мобільний телефон
 • електронна пошта
Відділення в містах Київ

Як подати заявку в Мілоан?

Коли Ви вже точно визначилися з обсягом необхідного фінансування, слід ввести суму в кредитний калькулятор та перевірити розмір кінцевого платежу. Далі – все відбувається дуже швидко й просто:

 1. Тут же, під калькулятором, є форма для заповнення віртуальної заявки – впишіть усі необхідні дані та натисніть кнопку «Подати заявку».
 2. У наступному вікні Вам буде запропоновано пройти заповнення персональної анкети – це потрібно для створення Особистого кабінету.
 3. Як тільки Ви завершите заповнення анкети, вона буде відправлена на перевірку та узгодження.
 4. Ви в цей час додаватимете дані персональної банківської карти в свій аккаунт – для отримання запитаної позики та її повернення (якщо виберете саме цей спосіб погашення).
 5. Наступний крок − це підпис електронного варіанту боргового договору та угоди про використання персональних даних.

Після отримання позитивного результату можна відразу розраховувати на переказ грошових коштів прямо на Вашу карту – зазвичай це відбувається протягом 2-3 хвилин.

Відділення компанії Miloan в містах України

Місто Графік роботи Час роботи
Київ Пн.-Нд. Цілодобово

Як погасити/продовжити кредит в Miloan

Як повернути кредит?

Кожен користувач може вибрати найбільш зручний для себе варіант погашення заборгованості або використовувати по черзі наступні способи:

 • Інтернет платіж через Приват24;
 • Готівкова оплата через платіжний термінал Приват24;
 • Онлайн платіж на сайті Miloan credit за допомогою активації власного аккаунту або без входу до Особистого кабінету.

Деяким банкам потрібна певна кількість часу, щоб доставити Ваші відправлені кошти одержувачу, цей фактор варто враховувати в плануванні здійснення оплат по датам, з урахуванням вихідних і державних свят.

Що робити, якщо немає грошей для повернення кредиту?

Пролонгація – відмінне рішення цього неприємного питання. Подібна ситуація може статися з кожним, компанія Miloan чудово це розуміє та завжди йде назустріч своїм користувачам, особливо якщо вони повідомили про проблему заздалегідь.

Якщо прийнято рішення про пролонгацію, термін дії договору може бути продовжено на 3,7 або 15 днів.

Чи можна повернути кредит достроково?

Якщо у Вас з’явилася можливість розплатитися за борговими зобов’язаннями раніше обумовленого часу, компанія спокійно схвалює Ваше рішення та не накладає ніяких додаткових штрафів. Ви можете зробити це щодо повного обсягу позики або повернути тільки його якусь окрему частину.

В яких випадках можна отримати відмову?

Політика компанії Мілоан кредит побудована таким чином, щоб якомога менша кількість людей отримувала негативні рішення по кредитуванню. Саме тому у вимогах зазначений дуже невеликий пакет документів. Але тим не менш бувають випадки, коли відмовити все-таки доводиться:

 • Паспорт та ідентифікаційний код не належать українському громадянину або взагалі їх власником є інша людина.
 • Інформація із заявки на кредитування несе в собі неправдиві або неповні відомості.
 • Позичальник не відповідає віковим параметрам від 18 до 65 років.
 • Людина, що звернулася, має дуже довгу історію непогашених позик в інших мікрофінансових організаціях або банках.
 • Клієнт відмовляється підписувати договір про двосторонню фінансову співпрацю і не дає дозволу на обробку персональних даних.

Що відбувається в разі прострочення?

На цей випадок в компанії передбачений перерахунок відсотків і на кожен прострочений день додається 3%. Ця неприємна ситуація може завершитися в суді, тому до критичного моменту краще не доводити.

За підсумками всього вищеописаного можна сміливо робити висновок, що компанія Miloan піклується про фінансове благополуччя клієнтів і пропонує їм абсолютно прозору систему мікрокредитування. Як результат − прекрасна репутація та багато вдячних користувачів, які з часом стають постійними.

Переваги кредитування в Miloan

 • Для укладення двосторонньої угоди не потрібно пред’являти довідку про доходи, шукати заставу або поручителів.
 • Оформлення позики відбувається через сайт, що дозволяє позичальникові робити це, перебуваючи у себе вдома або на робочому місці, без витрати зайвого часу на дорогу до стаціонарного відділення.
 • Сервіс забезпечує підвищену лояльність до своїх учасників і часто розглядає варіанти видачі коштів за умови наявності негативної кредитної історії.
 • Можливість виплатити мікропозику раніше обумовлених дат − без оплати додаткових штрафів. Здійснити таку процедуру можна по відношенню до всієї позики або її окремої частини.

Візуалізація всіх комісій і додаткових платежів ще до моменту відправки запиту потенційним позичальником – для цього на сайті існує спеціальний калькулятор, який показує фінальну суму через 1 секунду після введення необхідних даних про цифру й терміни кредитування.

Контакти Miloan

Сайт: miloan.ua
Телефон: +38 044 337 36 67
Умови кредитування: miloan.ua
Юридична адреса: вул. В. Чорновола, 12, м. Київ, 01135
Час роботи: Пн.-Нд.,  цілодобово

Акції Miloan

Тут будуть з’являтись найактуальніші акцій.

Залиште свій відгук 10 Відгуків

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

 1. пише:

  За кожен день просрочки 3%. Влетів на 700 грн. Будьте обережні, пролонгація не подіяла.

  Miloan
 2. пише:

  До Miloan звертаюся за кредитуванням уже не вперше. Мені то комуналку не вистачає заплатити, то речі якісь теба купити, то ще кудись! Цей раз брала гроші на придбання подарунків до Новорічних свят. З зарплати всі борги, зазвичай, повертаю. Частіше всього, для цього користуюсь Приват 24.

  Miloan
 3. пише:

  Я взагалі не люблю кредити й стараюсь ніколи не брати гроші в борг, не подобається мені відчуття, коли я комусь щось винна. Та опинилась в дуже скрутному становищі й тут було вже не до розумів та сумнівів. Взяла швидко гроші у Miloan й пішла вирівувать свої проблеми.Дякую

  Miloan
 4. пише:

  Я дуже задоволена співпрацею з Мілоан. Взяла у них в борг.Мені не вистачало достатньо великої суми на поїздку до сестри на весілля. Швидко переказали гроші, менеджер була зі мною дуже ввічлива. Буду рекомендуівти своїм знайомим!!

  Miloan
 5. пише:

  Гроші в борг ніколи не беру. Та виникла ситуація, коли було нікуди діватись. Випадково розбив свій телефон, а до стипендії було ще далеко. Ось мене і виручив цей МФО. Я був вражений, що все зробили так швидко, без зайвих питань.

  Miloan
 6. пише:

  Ця арбузяка мені тепер мерехче всюди. Перша ж асоціація з Мілоан))) Завжди брав тута кредити, так назавжи з вами і залишатимусь! Ви кльові!! Я одразу відчув гарний сервіс, з вас би приклад у державні податкові служби подати….)))

  Miloan
 7. пише:

  Узяв і забув))) А календарик у приватному кабінеті нагадав, що скоро платити по кредитах))) Матінко рідна, добре що там є нагадувач) Мілоан дуже прохавані, я радий, що саме в них оформлював займ, і доречі, такий процент низький, так взагалі законно?)))

  Miloan
 8. пише:

  Хороший сервіс, відсоток невисокий у вас, nhj[b відрізняється від інших МФО, правда оператори відповідають довго. Кілька разів терміново потрібні були гроші, а заявку обробляли більше півгодини ... хоча швидкість, як ви пишете, це ваша сильна сторона. Це єдине, що хотілося б виправити, а так ще терпляче.

  Miloan
 9. пише:

  Я справжній кредитоман, мене зараз просто не зупинити. В Мiloan отримав гроші легко і швидко, але забув повернути гроші вчасно. Мені не прийшло ніякого повідомлення чи нагадування від самої компанії, тому коли згадав, штраф був вже немаленький. Кожний прострочений день + 3%. Вчіться на моїх помилках і повертай гроші вчасно, бо буде біда.

  Miloan