Миттєвий кредит онлайн

  С оформлением пролонгации

     Прийшов побачив переміг. Людина не любить чекати. Завжди хочеться отримати бажане тут і зараз. І коли в банку потрібно чекати схвалення кредиту тиждень, більшість відмовляється і намагається знайти більш швидке рішення. Таке пропонують МФО. Мікрофінансові компанії видають миттєвий кредит. Ви витрачаєте всього 5-10 хвилин на заповнення особистої інформації, відправляєте заявку і трохи очікуєте. Посудіть: 30-40 хвилин в цілому куди менше, ніж 5-7 днів. Не дивно, що миттєві позики на карту беруться всі частіше, а люди комфортніше вирішують грошові проблеми.

     Тонкощі оформлення мікрокредитів

     Швидкість видачі позик – не єдиний плюс МФО. Радує і простота отримання грошей. Для оформлення онлайн миттєвого кредиту на карту потрібно вибрати підходящого кредитора. Зробити це можете на нашому сервісі «СравніЗайм», де відібрані рейтингові компанії України.

     Коли МФО обрана, залишається наступне:

     • перейти на сайт кредитора – тут реєструєтеся, вказавши номер телефону або адресу електронної пошти. Надалі вони будуть використовуватися для входу в особистий кабінет;
     • заповнити потрібні відомості – вказуєте особисту інформацію, паспортні дані та т. д. Намагайтеся заповнювати всі поля, щоб підвищити шанси на схвалення і отримати на карту миттєвий кредит;
     • відправити заявку – вибираєте суму мікрокредиту і термін. Враховуйте, що деякі МФО першим клієнтам роблять велику знижку – видають миттєва позика на карту під 0%. Уточнюйте цей момент перед тим, як подати заявку;
     • чекати відповідь – рішення про відмову або схвалення приходить протягом 5-20 хвилин. Іноді кредитор пропонує меншу суму, ніж була запрошена. Вирішуєте самі, погоджуватися чи ні. Якщо пропозиція влаштовує, підписуєте договір і отримуєте мікропозик.

     Не біда, якщо в першій компанії відмовили. Спробуйте подати заявку в інший МФО. Деякі компанії більш лояльні до клієнтів і видають миттєві позики на карту без перевірок майже всім.

     Кому видають мікрокредити

     Щоб оформити онлайн миттєву позику на карту, вам досить бути повнолітнім, мати паспорт та ІПН. Ще знадобиться банківська карта для зарахування грошей, доступ в інтернет. Довідка про доходи, поручителі – все це не потрібно. Іноді запитують номери телефонів знайомих для підтвердження особи позичальника. Але це не відноситься до поруки, так що можете сміливо вказувати контакти і не переживати.

     Що стосується працевлаштування, працювати офіційно позичальникові не обов’язково. Мікрокредити оформляють безробітним, студентам, пенсіонерам та навіть людям з поганою кредитною історією. Зрозуміло, що при наявності старих заборгованостей отримати позику буде трохи складніше, але в який-небудь МФО заявку обов’язково схвалять.

     Що буде, якщо вчасно не повернути кредит

     Миттєвий онлайн кредит оформляють на різний термін – від 1 дня і до декількох місяців. Але в останній день повернути гроші потрібно обов’язково. Погашати заборгованість можете частково, або ж внести відразу всю суму. Платежі переводять різними способами: по карті, через термінал, у відділенні банку і т. Д. Головне, щоб гроші надійшли до останнього дня терміну включно. В іншому випадку буде прострочення, яка чревата різними наслідками:

     • штрафом;
     • пені;
     • передачею боргу колекторам;
     • судовим розглядом;
     • переходом кредитора в права власності нерухомістю (якщо була застава) і т. д.

     Буває і так, що позичальник не може погасити борг вчасно. В такому випадку є інший вихід: пролонгація. Послуга передбачає оплату накопичених відсотків і продовження кредиту без прострочень. Враховуйте, що оформити пролонгацію можна навіть при прострочений позику. В такому випадку доведеться сплатити не тільки відсотки, а й пеню / штраф. А далі вже буде нараховуватися стандартна ставка, розрахована від тіла мікрокредиту.

     Читать далее Свернуть