Moneu4you: думки користувачів, уомви кредитів

0 800 330 024

Маніфою – це зручний онлайн формат всіх маніпуляцій з позиковим капіталом, що дозволяє надавати якісні послуги фінансування по всій території України. Для цього досить виконати перелічені нижче умови.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Маніфою» власник онлайн-сервісу Money4you. ТОВ є фінансовою установою з 07.05.2019 року (свідоцтво про реєстрацію ФК №1198). Його діяльність здійснюється на основі ліцензії НК фінпослуг виданої 28.05.2019 року на надання послуг з видачі коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту фізичним і юридичним особам.

Ухвалення рішення про видачу фінансів відбувається в автоматичному режимі і займає п’ять хвилин, вся процедура від реєстрації до отримання грошей на свій рахунок в середньому затягне хвилин на 15-20.

Money4you кредитує

Стати потенційним позичальником у мікрофінансової організації можливо при таких умовах:

 • Бути громадянином України;
 • Мінімальна вікова межа 18 років;
 • Наявність паспорта та ІПН;
 • Активна картка будь-якого банку України з обов’язковою сумою мінімум 2 гривні;
 • Чинний мобільний телефон для зв’язку з оператором у разі потреби;
 • Адреса електронної пошти для повідомлень;
 • Доступ до мережі.

МФО схвалить заявку на матеріальну допомогу:

Умови позики в Money4you

Кредитування для нових клієнтів до 3 000 гривень на стандартний термін до 30 днів, ставка в день 1,75%, якщо немає промокодом.

Money4you Умови
Максимальна сума 500 – 10 000 грн.
Перший кредит до 3000 грн.
Відсоткова ставка 1,75 % у день
Термін 2 – 30 календарних днів
Способи отримання На картку через Інтернет
Вік з 18 років
Перелік необхідних документів
 • Паспорт
 • ІПН
 • банківська картка
 • мобільний телефон
 • email
Відділення у містах Київ

Як подати заявку в Money4you?

Ввівши в кредитний онлайн калькулятор потрібну вам суму і термін, сервіс моментально прорахує комісію, підсумковий платіж і кінцеву дату погашення. Якщо ви згодні з умовами надання позики переходите до оформлення заявки:

 1. Натиснувши кнопку «отримати кредит» введіть персональні дані в анкету і створіть особистий кабінет на сайті, за допомогою якого можна простежувати зміни по виплатах, а також здійснювати опції пролонгації або погашення боргу. Також необхідно ознайомитися з правилами та умовами отримання фінансового продукту і дати згоду на обробку персональних даних.
 2. Заповніть запит і верифікуйте банківський пластик, на який буду перераховані кошти. Важливо, щоб на рахунку було мінімальна сума в 2 гривні, вона блокується на час для підтвердження права власності на карту. Потрібно ввести код перевірки в спеціальне віконце, який приходить повідомленням на ваш мобільний. Після цього сума автоматично повертається.
 3. Дочекайтеся рішення по позиці і підпишіть електронну версію договору, попередньо уважно з нею ознайомившись.
 4. Отримайте бажану суму на картку.

Введення не коректних даних стане причиною відмови у фінансуванні, тому уважно перевіряйте правильність, навіть помилка чревата відхиленням заявки. Також може знадобитися фото з документами в руках і їх сканкопіі, для захисту від недобросовісних людей і шахраїв. Не підписуйте договір, не ознайомившись з основними умовами кредитування та штрафними санкціями в разі їх порушення.

Графік і час роботи відділень Money4you в містах України:

Місто Графік роботи Час роботи
Київ Пн-Пт 08:00-18:00

Як погасити / продовжити кредит в Money4you?

Отримавши фінансову допомогу і скориставшись нею за призначенням потрібно вчасно погасити заборгованість, тоді ваша кредитна історія не постраждає і співпраця з МФО буде приємним і взаємовигідним.

Фірма пропонує кілька способів погашення боргу:

 1. Онлайн через особистий кабінет, найшвидший і надійний метод. Моментальне закриття заборгованості і результат на обличчя, статус вашого кредиту змінюється практично миттєво. Якщо на вашій основній карті недостатньо фінансів, є можливість підв’язати ще одну і розплатитися з її допомогою.
 2. Платіжні термінали Приватбанку.
 3. Через касу будь-якого банку України, самий енерговитратний спосіб, і потрібно враховувати, як швидко будуть зараховані кошти в рахунок погашення заборгованості. Також потрібно вказати реквізити отримувача та свої дані.

У двох останніх методах обов’язкова вказівка ​​реквізитів компанії-кредитора (ЄДРПОУ, розрахунковий рахунок, МФО і назва банку) і даних клієнта (ПІБ, ІПН, номер і дата договору кредитування). Також не забудьте забрати квитанції і чеки про здійснення операції, щоб в разі непорозумінь у вас було документальне підтвердження оплати.

Варто дуже уважно стежити за графіком виплат і кінцевим терміном договору, тому що найменша затримка може стати причиною нарахування штрафних санкції та пені. Тому якщо у вас склалися не сприятливі фінансові обставини, краще замовити опцію пролонгації.

Необхідно зайти в свій профіль і натиснути кнопку «Оформити пролонгацію», система запропонує вам можливі терміни підключення цієї функції. Максимальний період 30 днів з збереженням колишніх умов при оплаті відсотків за фактом. У разі, якщо ваш кредит був зі знижкою по промокодом, на період продовження буде стандартна ставка.

Чи можливе дострокове погашення заборгованості?

Компанія передбачає можливість закриття боргу передчасно без штрафних санкцій. Єдине, потрібно сплатити відсотки за період фактичного користування послугою.

Переваги кредитування в Money4you

Вигода співпраці з Маніфо очевидна:

 • Зручність оформлення, без черг, не потрібно кудись їхати;
 • Мінімальний пакет запитуваної документації;
 • Робота сервісу онлайн в режимі 24/7;
 • Оперативність обробки заявок і видачі грошей на карту, приблизно 20 хвилин і фінанси у вас на рахунку;
 • Можливість оперувати всіма діями з позикою через особистий профіль;
 • Високий рівень захисту внесених даних, підтверджується сертифікатом.

Контакти

Сайт: money4you.com.ua
Телефон: 0 800 330 024
Умови кредитування: money4you.com.ua
Фізична адреса: 03150, м. Київ, вул.  Казиміра Малевича, б. 87
Час роботи: Пн-Пт, 08:00-18:00

Сайт працює цілодобово і без вихідних, укласти договір, продовжити або погасити позику можна в будь-який час онлайн.

Акції Money4you

Компанія балує клієнтів персональними знижками і промокодами. Підпишіться на розсилки Sravnizajm, щоб дізнаватись про вигідні пропозиції раніше за всіх.

До кінця вересня користувачі Sravnizajm можут отримати унікальну знижку 55% на перший кредит по промокоду TM919(вводіть англійською мовою). Введіть його у поле “Промокод” при подачі заявки, і відсоткова ставка миттєво перерахується.

« Промокод на знижку 55% - TM919 »

Відгуки про Money4you

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

Ничего не подобрали?

Расслабьтесь! Оставьте Ваш имейл и получайте новые предложения МФО

Ви вже підписані.

Майже готово…

Подтвердите ваш имейл

Перейти в почту