Кредит онлайн MONEYVEO (Манівео)

0 800 21 93 93

Вимоги до позичальників

 • Старше 18 років
 • Громадяни України
 • Наявність ІПН
 • Діюча банківська карта
 • Мобільний телефон та електронна пошта

Манівео – швидка фінансова допомога, що дозволяє вирішувати українцям матеріальні проблеми і брати гроші в борг до зарплати цілодобово та в будь-який день тижня. Стояти в стомлюючих чергах не доведеться – досить мати стабільний доступ до інтернету й небагато часу на заповнення кредитної форми, адже Манівео – онлайн кредит на картку.

Дана мікрокредитна організація почала давати в борг нашим співвітчизникам першою і надає онлайн-кредит на будь-яку карту українських банків. Moneyveo – лідер ніші більше чотирьох років. Максимальна мікропозика − 20 000 грн. на строк до 30 днів.

Манівео надає кредит

Умови позики в Манівео

Moneyveo Україна Умови
Максимальна сума 100 − 20 000 грн.
Перший кредит до 17 000 грн.
Процентна ставка 0,01 % новим позичальникам

1,7 % при повторному зверненні

Строк 1 − 30 календарних днів
Способи отримання Онлайн-кредит
Вік Гроші в борг можна отримати з 18 до 90 років
Необхідний перелік документів Паспорт, ІПН, банківська карта, мобільний телефон, email
Кредитування в містах 9 областей України: Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська, Херсонська, Чернігівська.

Як подати заявку в Манівео?

Заповнення спеціальної форми та оформлення кредитної заявки відніме лічені хвилини. Досить мати смартфон, ноутбук або інший пристрій зі стабільним доступом до інтернету. Розглянемо, як взяти кредит онлайн на карту, поетапно:

 1. За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сервісу визначтеся з бажаною сумою позики та терміном, на який позичаєте гроші. Скористайтеся опцією «Отримати кредит».
 2. Заповніть спеціальну форму. Зазначте в ній необхідну соціальну інформацію, персональні дані (паспорт, ІПН, банківську картку). Переконайтеся, що ввели все правильно, і надішліть анкету на перевірку. Автоматична система розгляне її та винесе рішення протягом декількох хвилин.
 3. Далі необхідно провести верифікацію картки, щоб переконатися, що Ви є її власником. Для цього блокується довільна сума менше 1 грн., яку слід зазначити в якості перевірочного коду. Зверніть увагу! Фінанси не списуються з рахунку та незабаром будуть розблоковані автоматично!
 4. Чи отримаєте Ви мікропозику, буде відомо протягом декількох хвилин: позичальник отримує SMS і листа від сервісу на email. У разі позитивного вердикту – уважно ознайомтеся з умовами договору. Зарахування фінансів можливо тільки після того, як Ви повідомите, що приймаєте оферту.
 5. Очікуйте надходження грошових коштів на рахунок. Як правило, вони надходять миттєво. Якщо виникають затримки, то вони пов’язані з особливостями роботи банку, в якому обслуговується картка.

Відділення компанії Манівео в містах України

Місто Графік роботи Час роботи
Київ Без вихідних Цілодобово
Дніпро Без вихідних Цілодобово
Кривий Ріг Без вихідних Цілодобово
Полтава Без вихідних Цілодобово
Херсон Без вихідних Цілодобово
Миколаїв Без вихідних Цілодобово
Харків Без вихідних Цілодобово
Чернігів Без вихідних Цілодобово
Одеса Без вихідних Цілодобово
Запоріжжя Без вихідних Цілодобово

Як погасити/продовжити кредит в Манівео

Кредит на Манівео можна оплатити кількома зручними способами. Охарактеризуємо докладніше можливі способи погашення:

 1. В особистому кабінеті на сайті компанії, попередньо пройшовши верифікацію карти, прив’язану до аккаунту. Для власників смартфонів розроблена зручна мобільна версія сервісу.
 2. Через системи онлайн-платежів.
 3. За допомогою підключення послуги Мобільні гроші (для тих, кого обслуговує оператор Київстар).
 4. На сайті сервісу без реєстрації та авторизації. Так повернути гроші може не тільки позичальник, але й будь-яка інша людина за нього.
 5. Можна оплатити кредит через Privat24 або ПУМБ-online.
 6. У відділенні будь-якого українського банку, зазначивши повні та точні реквізити. Якщо платіж здійснюється у ПриватБанку − вказуйте ЄДРПОУ та назву компанії.
 7. У терміналах самообслуговування (ФК Система, Квітка, ПриватБанк та інш.).

Сервіс дозволяє продовжити кредит, якщо Ви не встигаєте заплатити вчасно. Це дуже зручно, адже прострочення загрожує штрафами та нарахуванням пені. Максимальна пролонгація кредиту – 30 календарних днів. Існує 3 способи продовження користування грошима:

 1. В особистому кабінеті. Потрібно вказати період пролонгації та виплатити набіглі відсотки. Суму відсотків стане видно після обраного періоду продовження.
 2. В терміналах самообслуговування. Увага! Необхідно знати точну суму відсотків за користування грошима. Тоді продовження оформиться автоматично.
 3. Телефоном – допоможе служба підтримки сервісу.

Якщо людина не виплачує заборгованість своєчасно, до неї застосовуються штрафні санкції. Прострочення загрожує зміною процентної ставки до 3% на добу. Відсотки нараховуються до повного погашення боргу, але не більше ста календарних днів.

Деякі боржники стверджують, що отримували погрози від третіх осіб через несумлінне виконання зобов’язань за мікропозикою, а Манівео продав борг колекторам. Така інформація не відповідає дійсності: стягування заборгованості відбувається виключно в правових рамках. Сервіс йде назустріч таким клієнтам: можлива реструктуризація кредиту.

Переваги кредитування в Манівео

 • Не знадобляться поручителі та довідки про доходи з офіційного місця роботи.
 • Кредит без відмови студентам, безробітним, пенсіонерам.
 • Відсутність додаткових комісій та прихованих платежів.
 • Кредит з негативною кредитною історією.
 • Кілька зручних і простих способів погасити кредит.
 • Бонусна програма «Приведи друга», акції, поліпшені умови, Moneyveo промокоди.
 • Захист персональних даних клієнтів.
 • Можлива оплата частинами та продовження терміну користування мікрокредитом.
 • Робота виключно в рамках закону.

Контакти Moneyveo

Сайт: moneyveo.ua
Телефон: 0 800 21 9393
Умови кредитування: moneyveo.ua/ru/howitwork
Юридична адреса: 01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15-Б
Час роботи: Пн.-Пт., 9:00 − 21:00

Акції Манівео

Акція «Приведи друга» дозволяє заробити на кредиті і Вам, і Вашому другові. Як тільки людина за Вашим партнерським посиланням поверне позику, ви обидва отримаєте на свій рахунок по 300 грн.

Постійним клієнтам компанія дарує поліпшені умови: чим частіше Ви берете позику, тим більша сума Вам доступна, і тим більшу знижку на процентну ставку Ви отримуєте. Накопичуйте бонуси та обмінюйте їх на кращі умови.

Залиште свій відгук 10 Відгуків

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

 1. пише:

  Звернувся до Манівео, бо побачив акцію, де можна виграти поїздку до Парижу. Все зробив за правилам. Чекаю на результати.

  Moneyveo
 2. пише:

  Такий собі сервіс. Якщо хочете потріпати трохи свої нерви, то вам сюди.

  Moneyveo
 3. пише:

  Звернувся до цієї контори, бо побачив їхню рекламу. Вирішив звернутись, довго думав, читав відгуки. І знаєте, не пожалкував, залишився задоволений, вигідна процентна ставка!В цьму місяці теж оформив займ, ще й у розіграші візьму участь!Може повезе)

  Moneyveo
 4. пише:

  Не хотів сваритись, але можна ж якось краще спілкуватися зі своїми клієнтами, ми ж теж люди. Таке враження, що менеджер від Moneyveo мені свої власні гроші в борг давав. Хочеться ввічливого відношення до себе!Я розчарований рівнем вашого обслуговування.

  Moneyveo
 5. пише:

  В мене є вже негативний досвід, пов'язаний з позиками. Тому до всіх компаній МФО я ставлюсь не дуже приязно. Та виникла ситуація, коли дуже потрібні були гроші, мені пошкодили авто. Довго шукав компанію, читав відгуки. Побачив рекламу цього МФО. Ризикнув, і все пройшло добре, потрібну суму отримав без проблем. Я довіряю Манівео, бо у цієї компанії, безпосередньо, є багато відділень по всій країні. Це говорить про те, що вони працюють чесно і відкрито. Якось так, захотілось поділитись своїми враженнями!

  Moneyveo
 6. пише:

  О! Щойно рекламу по телеку крутили, я аж згадав, вирішив зайти у приватний кабінет на сторінці, глянути чи не вийшли нові акції Манівео. Це так спонукає особисто мене на взаємодію, я постійно вірю, що мені пощастить і я щось наче виграю))) Але емоції позитивні викликає!

  Moneyveo
 7. пише:

  Поїхали несподівано на море з хлопцем, я і не знала звідки гроші, а він мені потім розповів!) Він побачив рекламу і рішив, що досить сидіти вдома, реально))) І він чк «красава», відвіз мене на море)))) Дякую Манівео! Завдяки вашій позичці ми відпочили!

  Moneyveo
 8. пише:

  Від щирого серця вдячний, скільки разів мене виручала ця компанія вже, напевно, і не злічити)!!! Ці вічні затримки зарплатні, а платити то за навчання мені вчасно треба, ось і співпрацюємо вже який рік, я вас люблю!

  Moneyveo
 9. пише:

  Я не Тарас і мені не нормас. Побачив їх прикольну рекламу і вирішив не відкладати життя на потім, а все-таки поїхати у відпустку. Гроші від Манівео отримав на картку. Хотілось б трошки більшу суму, але і на цьому спасибі, відпочив на славу. Як то кажуть в тому ролику: "Будь Красавою".

  Moneyveo