Кредит онлайн MYWALLET

0(800)-211-049

Вимоги до позичальників

 • Паспорт громадянина України
 • 18 і більше повних років
 • ІПН
 • Банківська карта будь-якого українського банку
 • Видача позики автоматична 24/7
 • При автоматичній видачі відсутні дзвінки клієнтові та родичам

Mywallet – це перевірена та надійна мікрофінансова організація, що надає позики населенню на короткостроковій основі та в обмеженій кількості. На сьогодні дана компанія лідирує на українському ринку, займаючи перші позиції завдяки позитивним характеристикам.

Оформлення позики в банку є складною справою, що тягне за собою не тільки збір документів і довідок, яких може не бути у клієнта, але також і обов’язкове залучення поручителів, встановлення мети кредиту та оплату початкового внеску. Отримати в Мywallet кредит набагато простіше:

 • швидкість оформлення позики (близько 8 хвилин йде при подачі заявки у нас, до 3 днів − при оформленні в банку);
 • прозорі умови (немає прихованих платежів, страховок і попередніх внесків, без яких банківські організації не працюють);
 • робота в онлайн режимі (організація не має відділень, що дозволяє уникнути черг і нервів);
 • зручний спосіб подачі заявок (є спеціальний додаток компанії, який можна завантажити в Google Play та App Store).

Щоб подати заяву на отримання позики, необхідно мати: повні 18 років, паспорт громадянина України, ІПН-код, мобільний телефон з доступом до інтернету, карту будь-якого банку країни.

Mywallet надає позику клієнтам

Умови позики в Mywallet

Для отримання будь-якої мікропозики важливо розуміти, згідно з якими критеріями фінансові кошти видаються компанією. Щоб бути обізнаним на 100%, пропонуємо розглянути детально й чітко викладені умови кредитування на базі Mywallet:

Mywallet Умови
Максимальна сума 500 – 15 000 грн.
Перший кредит до 4 000 грн.
Процентна ставка перший кредит – 0,1% на день, далі – 1,6%
Строк 5 − 30 календарних днів
Способи отримання позика онлайн
Вік від 18 до 65 років
Необхідний перелік документів Паспорт, ІПН, банківська карта, мобільний телефон, email

Як подати заявку в Mywallet?

Ознайомившись з організацією, можна сміливо подавати заяву на оформлення кредиту. Форма для подачі складена максимально просто та доступно як для досвідчених користувачів ПК, так і для новачків. Також є додатки для системи Андроїд та Айфон, де все подано у спрощеному вигляді. Щоб розібратися швидше, нижче детально викладені процеси поетапно:

 • реєстрація на сайті (щоб пройти авторизацію, введіть свої особисті дані, заповнивши відповідну анкету; надішліть фото з паспортом, відкритим на місці фотографії; підтвердіть згоду на обробку даних, наданих менеджерам компанії);
 • оформлення офіційної заяви (ввести запитувані дані та підтвердити верифікацію банківської карти − перевірку на власність; в ході цієї операції автоматично заблокується 1 грн. на карті, але після підтвердження все повернеться на місце);
 • отримати кредит онлайн (після перевірки картки надійде СМС із підтвердженням кредиту; слід погодитися з його умовами, і сума зарахується на рахунок за пару хвилин).

Як погасити/продовжити кредит в Mywallet?

Для погашення кредиту досить увійти до розділу «Особистий кабінет» та оплатити решту суми карткою (Visa/MasterCard). Найбільш зручні та популярні способи повернення боргу:

 • карта (здійснюється за допомогою «Особистого кабінету» з будь-якого пристрою, що має доступ до інтернету; слід натиснути клавішу «повернути гроші» та ввести номер картки, далі програма все зробить сама);
 • банківський переказ (в будь-якому банку за допомогою реквізитів компанії, розміщених в особистому кабінеті);
 • термінал (у всіх терміналах занесений значок «Mywallet», натиснувши на який залишається тільки ввести номер телефону, введений при реєстрації на сайті, та сплатити борг).

Немає можливості повернути фінанси в позначений термін? Не є проблемою за умови пролонгації (продовження) кредиту. Послуга дозволяє не платити штрафи та додаткові відсотки за прострочення, переносячи дату погашення заборгованості на інший термін (максимальне – плюс 30 днів). Ліміту на користування пролонгацією немає, а оплачувати варто через «Особистий кабінет» для більш швидкого зарахування коштів.

Переваги кредитування в Mywallet

Якщо ніколи не користувалися послугами мікрофінансових організацій, звертайте увагу на надання компанією ліцензії та права на роботу у фінансово-кредитній сфері. Mywallet вже довгий час функціонує на ринку України, дозволяючи клієнтам вибирати якість і гарантію серед всіх пропозицій. Тут Ви отримуєте:

 • гарантовану безпеку (організація має ліцензії державного зразка та ліцензійні системи захисту даних);
 • ставка 0,1 % при оформленні першої позики (йдемо на поступки для нових клієнтів, надаючи мінімальні ставки);
 • черга та бюрократія повністю відсутні – оформити кредит можна за 10 хвилин.

Контакти Mywallet

Сайт: mywallet.net.ua
Телефон: 0(800)-211-049
Умови кредитування: https://mywallet.net.ua/kak-poluchit/
Юридична адреса: 01054, м. Київ, вул. Олеся Гончара, буд. 41, Літера А
Час роботи: цілодобово онлайн

Залиште свій відгук 3 Відгуки

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

 1. пише:

  Десь півроку назад потрапила в складну життєву ситуацію. Швидко потрібні були гроші. Мене Mywallet просто врятували. Я не звертала увагу ні на проценти , ні на якість обслуговування. На той момент основним критерієм була швидкість!!Дякую за оперативність. Рекомендую!!

  MyWallet
 2. пише:

  Я все вірно заповнила, спробувала, навіть декілька раз. Чому відмова???

  MyWallet