Кредит готівкою в Україні

     За даними соціальних опитувань, 79% українців стикалися у своєму житті з необхідністю позичити грошей. Останні роки набирає популярності можливість взяти кредит онлайн, але не всім потрібні гроші на картку. Іноді потрібна швидка позика готівкою.

     Про такі ситуації і піде мова в цій статті. Розглянемо де і як беруться кредити готівкою, що для цього потрібно і як зробити фінансову операцію максимально безпечною і швидкою.

     Де можна взяти кредит готівкою?

     Коли виникає необхідність в грошах, в першу чергу на думку спадають банки. Дійсно, адже саме ці установи створені для надання матеріальної допомоги зокрема і вирішення фінансових питань в цілому.

     Неприємний сюрприз чекає, коли людина звертається в одну з таких установ.

     Банки можуть:

     • Просити довідку про офіційне працевлаштування та доходи;
     • Запросити поручителів;
     • Оформити договір застави;
     • Попросити почекати 3-5-10 днів;
     • Оформити супутні продукти (банківські карти, страховки, і т.д.);
     • Запросити інформацію про цілі, на які беруться гроші.

     У такій ситуації швидко оформити кредит готівкою під відсотки не вийде, бюрократичні перешкоди зводять нанівець бажання скористатися сервісом.

     Є рішення, як отримати швидкий кредит готівкою в день звернення. Скористайтеся мікрофінансовими організаціями.

     МФО зустрічаються у всіх містах України, але навіть якщо у вашому населеному пункті немає офісу будь-якої з компаній у списку

     Їхні послуги доступні онлайн. Щоб оформити експрес кредит готівкою на карту через інтернет, Вам буде потрібен доступ до мережі й 15-20 хвилин вільного часу. Простота процедури дозволяє брати такі позики готівкою всім повнолітнім громадянам. Зовсім не обов’язково бути впевненим користувачем комп’ютера або мати вищу фінансову освіту – швидкі кредити готівкою в Україні зроблені для людей.

     Отримати кредит готівкою можуть особи:

     На відміну від банків, де, таке відчуття, менеджери зацікавлені видавати якомога менше позик, МФО лояльні до всіх своїх клієнтів. Тому взяти терміновий кредит онлайн можуть люди:

     Чи потрібно цим категоріям позичальників якимось чином доводити свою платоспроможність? Ні! Всі відносини вибудувані на довірі настільки, що деякі мікрофінансові організації навіть не запитують копії паспорта або ідентифікаційного коду.

     Як оформити кредит готівкою?

     Щоб взяти готівку в кредит в Україні, потрібно 15-20 хвилин, доступ до інтернету й уважність. Ви зможете безперешкодно отримати гроші навіть якщо досвід володіння комп’ютером на низькому рівні. Все що потрібно – заповнити просту анкету і пройти верифікацію карти. Але давайте розглянемо, як подається онлайн заявка, докладніше:

     • Пошук мікрофінансової організації з оптимальними умовами (для цього існують спеціальні сайти-агрегатори, наприклад СравниЗайм, але про це пізніше);
     • Введення умов отримання позики (підбір програмного пакета, використання кредитного калькулятора);
     • Реєстрація особистого кабінету;
     • Заповнення форми і подача заявки на гроші;
     • Прив’язка і верифікація банківської карти (щоб отримати кредит готівкою онлайн в Україні, потрібна активна карта одного з вітчизняних банків, відкрита на ім’я позичальника і наявність залишку на рахунку не менше 1 грн.);
     • Отримання грошей на рахунки або готівкою у відділенні МФО.

     СравниЗайм скаже, де краще й вигідніше взяти кредит готівкою в Україні

     Тепер, як і обіцяли, поговоримо про відповідальних кредиторів. В Україні кілька сотень компаній пропонують кредит готівкою. На жаль далеко не всі вони чесні, і багато безтурботних людей стають жертвами таких горе-помічників.

     Підбір фінансового партнера – один із найважливіших етапів в отриманні позики. Щоб не витрачати сили і час на вивчення всіх фінансових організацій, скористайтеся послугами СравниЗайм.

     Ми входимо у п’ятірку найавторитетніших сайтів-агрегаторів України, а це значить, що наші фахівці вивчили умови всіх МФО, відібрали найкращі, перевірили їх ще більш детально і тільки після цього пропонують послуги надійних і безпечних мікрокредитних компаній своїм користувачам. У нас немає мети щось «впарити», у нас є мета надати вам максимально те, що ви шукаєте.

     Це означає, що якщо відвідувач нашого сайту шукає, де терміново взяти гроші в кредит готівкою, то ми запропонуємо йому список наших партнерів, які видають гроші кешем, не пред’являють космічних вимог і не обманюють своїх клієнтів.

     Ми працюємо на довірі, але ретельно перевіряємо своїх партнерів. Саме тому користувачі СравниЗайм залишаються задоволені співпрацею.

     Читать далее Свернуть