Кредит онлайн UKRPOZYKA (УкрПозика)

0 800 50 0755

Вимоги до позичальників

 • Вік від 18 років.
 • Посвідчення особи (паспорт України)
 • ІПН (індивідуальний податковий номер)
 • Пластикова картка будь-якого українського банку.

Ukrpozyka позиціонує себе, як онлайн-сервіс, що надає послуги фінансування з максимальним ступенем конфіденційності і безпеки для кожного свого клієнта. Також намагається бути на ринку мікрокредитування самим оперативним ресурсом. Вам терміново необхідна матеріальна допомога – п’ять хвилин на заповнення анкети, п’ять хвилин на схвалення і отримання грошей. При повторному зверненні цей часовий проміжок скорочується рівно вдвічі.

Торгова марка Ukrpozyka є частиною Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК« Дінер ». Функціонує на основі ліцензії Національного комітету фінпослуг виданої розпорядженням №4021 від 10.10.2017 року на надання послуг з видачі коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту.

Прозорі та зрозумілі умови без поручителів і застави, платите тільки за користування позикою, а при першому зверненні засобами можна скористатися абсолютно безкоштовно.

УкрПозика дає кредит

Пріоритетом компанії є забезпечення населення матеріальною допомогою в умовах нестабільності економічної ситуації в країні, тому вона допоможе з фінансами:

У разі відмови у фінансуванні ви можете звернутися знову через 30 днів.

Безвідсоткова позика надається тільки при першому зверненні для залучення клієнтів, в подальшому ставка на наступні звернення призначається індивідуально, але гарантовано вона одна з найнижчих на ринку кредитування.

З вищевикладеного випливає, що досить бути повнолітнім громадянином України, який має паспорт і ІПН, володарем української банківської картки. З технічних складових будуть потрібні мобільний телефон, адреса електронної пошти та будь гаджет з виходом в мережу інтернет. Це шаблонні вимоги для успішного оформлення онлайн позики.

Умови позики в УкрПозика

МФО вважає своєю перевагою надання безпроцентної позики в сумі до 15 000 гривень новим користувачам.

УкрПозика Умови
Максимальна сума до 23 000 грн.
Перший кредит до 15 000 грн.
Відсоткова ставка
 • 1,4 % в день при повторному зверненні
 • 0 % новим позичальникам
Термін 7, 14, 30 календарних днів
Способи отримання Кредит онлайн на картку
Вік з 18 років
Необхідний перелік документів
 • Паспорт
 • ІПН
 • банківська картка
 • мобільний телефон
 • адреса электронної пошти
Відділення у містах По всій Україні

Цілодобово працює безкоштовна телефонна лінія підтримки, і ви зможете задати будь-які питання і отримати допомогу кваліфікованого фахівця, а також через онлайн-чат або на свою адресу електронної пошти.

Як подати заявку в УкрПозика?

Прийнявши зважене рішення про необхідність позичати і проаналізувавши свої можливості повернення позиченої суми потрібно просто слідувати вказівкам сайту для успішного оформлення онлайн запиту:

 1. Натисніть кнопку «подати заявку» і у спливаючому вікні відзначте це ваш перший позику або повторний. Далі бегунком виберіть суму позики і термін (7, 14 або 30 днів) автоматично висвітитися початковий розмір позики, відсотки, всього до оплати і дата закриття по даній заявці. Якщо вас все влаштовує натискаємо знову «подати заявку».
 2. Створіть особистий кабінет або профіль на сайті, заповнивши анкету персональними даними (потрібно дати згоду на обробку своїх даних), придумайте пароль і логін для цього. В обов’язковому порядку необхідні фото клієнта для ідентифікації особистості з документом в руках.
 3. Оформіть запит на грошову допомогу і верифікуйте картку (крім карти для соціальних виплат) ввівши номер карти, CVV-код і дату дії.
 4. Після схвалення вашого звернення прочитайте і підпишіть договір, приділивши особливу увагу відсотковими ставками, наслідків прострочень і методам їх правомірного уникнення.
 5. Дочекайтеся зарахування грошей на ваш рахунок.

Підписуючи договір, навіть якщо він в електронному вигляді завжди ретельно вивчайте умови, щоб в подальшому уникнути неприємних наслідків, не знання не звільняє від відповідальності. І такий договір має рівноцінну юридичну силу, як і на паперових носіях.

Графік і час роботи відділень УкрПозика в містах України

Місто Графік роботи Час роботи
Київ Пн-Нд 08:00-20:00

Як погасити / продовжити кредит в УкрПозика?

Як закрити свою позику?

Важливо акуратно стежити за графіком проплат відсотків і розраховувати на кінцеву дату закінчення договору. В іншому випадку це може призвести до нарахування штрафних санкцій в розмірі 1,5% від суми за кожен день прострочення. Зіпсованої кредитної історією, що в подальшому ускладнить ваше співробітництво з фінансово-кредитними установами.

Погасити позику можна:

Через профіль на сайті компанії, гроші знімаються з карти прикріпленою до особистого кабінету;

 • За реквізитами в будь-якому банку країни;
 • За допомогою фахівців по телефону гарячої лінії;
 • За допомогою різних терміналів, на веб-ресурсі є їх список і карти з географією розташування.

Інформація про зміну статусу вашої заборгованості приходить повідомленням на номер вашого телефону або відбивається в вашому профілі.

Як продовжити термін позики?

Безумовно, що, вчасно погашаючи заборгованість вам не страшні ні штрафні санкції, ні пені, підтримувати своє фінансове досьє чистим при цьому не важко. Але в житті трапляються різні форс-мажорні обставини, і що б вони не заплямували вашу репутацію необхідно звернутися до співробітників компанії і вирішити їх спільно, замовивши функцію пролонгації.

Пролонгація – це одноразовий платіж, що дозволяє продовжити термін користування матеріальними засобами на 7, 14 або 30 днів без додаткових відсотків і комісій. Кількість продовжень не обмежено. Оплата продовження здійснюється тими ж методами що і погашення.

Передчасне закриття боргу так само практикується, як і ліквідація боргу частинами, це покращує вашу кредитну історію і економить гроші на оплату відсотків за користування.

Переваги кредитування в УкрПозика

Переваги фінансування даними МФО такі:

 • Перший безвідсоткову позику на суму до 15 000 гривень;
 • Цілодобова і без вихідних робота ресурсу, і служби підтримки по телефону для швидкого реагування на питання клієнтів;
 • Швидкість: всі етапи від реєстрації до зарахування грошей на карту займає трохи більше 10, а для постійних клієнтів близько 5 хвилин;
 • Конфіденційність і захист персональних даних – один з принципів МФО;
 • Зручний і легкий інтерфейс сервісу, потрібно просто виконати кроки, пропоновані сайтом.

Контакти УкрПозика

Сайт: ukrpozyka.com.ua
Телефон: 0 800 500 755
Умови кредитування: ukrpozyka.com.ua/vopros-otvet
Фізична адреса: 03035, м. Київ, вул. Сурікова, б. 3А
Час роботи: Пн-Нд, 08:00-20:00

Акції УкрПозика

Підписуйтесь на розсилку і будете дізнаватися першими про вигідні пропозиції від МФО.

Залиште свій відгук 6 Відгуків

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

 1. пише:

  Взагалі то я не конфліктна людина. Але в мене вже просто нема сил це терпіти. Скільки можна писати свої повідомлення. Задовбали!Не пишіть мені більше!

  Ukrpozyka
 2. пише:

  Не розумію, навіщо ви молодим людям до 20 років даєте кредити. Вони не розуміють свою відповідальність, це не можна робити!!!Мій знайомий взяв гроші у Ukrpozyka і тепер у нього великі проблеми.

  Ukrpozyka
 3. пише:

  Шикарне МФО, під 0% дають при першому зверненні.Я нічого взагалі не переплатила!Дякую!

  Ukrpozyka
 4. пише:

  Мені фірма сподобалась, до степухи виручили дуже. Я на пару тижнів гроші брала. Не люблю брати у когось гроші, та довелось…Все виплатила. Тепер для мене це варіант виходу .

  Ukrpozyka
 5. пише:

  Я вже на пенсії. Не думав, що ще доведеться брати позику в цьому житті. Тільки позитивні відгуки про УкрПозика. Дякую Вам!!

  Ukrpozyka