Кредит онлайн ZECREDIT (ЗеКредит)

+38 044 333 83 85

Вимоги до позичальників

 • Вік від 18 до 75 років
 • Паспорт та ІПН
 • Громадянство України
 • Видача онлайн на карту та готівкою у відділенні

ТОВ «Фінансова компанія« Інвестріум »через онлайн-сервіс ЗеКредіт здійснює ліцензовану діяльність з короткострокового кредитування (свідоцтво Нацкомфінпослуг серія ФК №1107 від 03.10.2018 року про реєстрацію фінансової установи та ліцензія, видана розпорядженням №1759 від 30.10.2018 року).

Позики оформляються через інтернет цілодобово на платіжну карту будь-якого українського банку. Першочерговим пріоритетом є завоювання довіри у клієнтів, тому компанія працює прозоро і чесно. На чолі кута ставитися якість і оперативність отримання коштів користувачем.

Індивідуальний підхід до позичальників проявлвется в зниженні процентних ставок. Поточна ставка відображається в особистому кабінеті користувача на сайті.

ZeCredit надає позики

 • Без поручителів, застав.
 • Без офіційного працевлаштування.
 • Без відсотків.
 • До зарплати.
 • На споживчі цілі.

Основні вимоги до позичальника це: бути повнолітнім громадянином України з паспортом та ідентифікаційним номером. Надати інформацію про зайнятість та доходи (підтвердження даних не обов’язково), контактні дані (адреса, мобільний телефон і електронна пошта). Максимальний вік видачі кредиту.

Умови позики в ZeCredit

Максимальна сума і термін видачі грошей залежить від того, в який раз ви користуєтеся послугами МФО і варіюється по періоду: до 14 днів – при першому зверненні і до 30 при наступних. Розмір кредиту збільшується відповідно хронології заявок:

 • вперше -до 3000 грн .;
 • 2-й раз – до 4000 грн .;
 • 3-й раз – до 5000 грн .;
 • 4-й і більше – до 7000 грн.
ZeCredit Умови
Максимальна сума 7 000 грн.
Перший кредит до 7 000 грн.
Відсоткова ставка 0,01 % в день на перший кредит.

1,8% в день з другої позики.

Термін 1 – 30 календарних дні.
Шляши отримання
 • Кредит онлайн на картку,
Вік Можна позичати з 18 – 65 років.
Необхідний перелік документів
 • Паспорт громадянина України,
 • ІПН,
 • Платіжна картка українського банку,
 • мобільний телефон,
 • email.
Відділення у містах
 • Київ

Підготуйте сканкопіі потрібних документів, іноді вимагають фото з пластиком і документами для захисту від махінацій, що підтверджує турботу про безпеку персональної інформації клієнта.

Як подати заявку в ZeCredit?

Для отримання грошової допомоги буде потрібно гаджет з доступом у всесвітню павутину і покрокова інструкція:

 1. На сторінці компанії вкажіть потрібний розмір і період позики, миттєво висвітлиться підсумкова сума і кінцева дата погашення. Натисніть кнопку «отримати кредит».
 2. Пройдіть реєстрацію в персональному кабінеті, заповніть анкету особистими даними. Пам’ятайте, друкарські помилки і неточності у внесених відомостях можуть стати причиною відмови в кредитуванні.
 3. Верифікуйте банківську карту, ввівши її реквізити. На час буде заблокована сума близько 1 гривні, для ідентифікації клієнта як власника платіжного інструменту.
 4. Дізнайтеся в профілі про статус вашої заявки та отримаєте смс-повідомлення з перевірочним кодом, після ознайомтеся і підпишіть оферту (електронну версію контракту).
 5. Отримайте гроші на ваш рахунок.

Підписання електронної версії договору зобов’язує дотримуватись усіх умов, тому уважно ознайомтеся з усіма пунктами, щоб бути поінформованим про можливі санкції і наслідки невиконання.

Графік і час роботи відділень ZeCredit в містах України

Місто Графік роботи Час роботи
Київ ПН-ПТ 9:00-18:00

(перерва 13:00-14:00)

Як погасити / продовжити кредит ZeCredit?

Отримавши гроші в борг, правильно розраховуйте кількість днів на закриття заборгованості, так як навіть один день прострочення загрожує застосуванням штрафних санкції та нарахуванням пені.

Зекредіт пропонує такі способи погашення боргу:

 • Найшвидший і оптимальний – це онлайн через персональний кабінет, натисніть кнопку «оплатити» вказавши розмір оплати, і гроші спишуться з вашої картки, прикріпленою до профілю.
 • Через термінали Приватбанку, вкажіть реквізити отримувача, номер договору, суму до оплати.
 • У відділенні будь-якого українського банку, необхідні реквізити МФО і угоди, ІПН і ПІБ платника, для ідентифікації платежу. Уточніть кількість банківських днів на зарахування фінансів.

У двох останніх методах обов’язково забирайте квитанції і чеки про здійснення транзакції, щоб, в разі збоїв, довести факт своєчасної оплати.

Продовження або пролонгація кредиту можлива за умови своєчасної оплати відсотків за фактичний час користування позиковими засобами і погашення штрафів і пені, у разі їх нарахування. Підключається шляхом натискання кнопки «Продовжити» в особистому кабінеті платника, і підписання додаткової угоди одноразовим ідентифікатором. Кількість продовжень не обмежено.

Реструктуризація боргу

При несприятливих фінансових ситуаціях, клієнт має право подати запит на реструктуризацію заборгованості з обґрунтуванням причин. Установа приймає рішення і при позитивному результаті підписується додаткова угода і оновлюється графік виплат.

Переваги кредитування в ZeCredit

Чому варто звернутися в Зекредіт за матеріальною допомогою:

 • Швидкість оформлення заявок. Від моменту реєстрації до зарахування грошей на рахунок пройде близько 20 хвилин при першому зверненні, а при повторних ще менше;
 • Можливість пролонгації необмежену кількість разів і дострокового погашення боргу без додаткової плати, за умови погашення відсотків за фактичний час користування мікрокредитом;
 • Високий рівень захисту особистих даних, робота з протоколами безпеки і використання захищених каналів передачі інформації;
 • Перший кредит за відсотковою ставкою 0,01 терміном на 14 днів;
 • Позику можна оформити цілодобово з будь-якої точки країни з доступом в мережу.

Мінімальний список необхідної документації, легкий і зручний інтерфейс, програма лояльності для нових та постійних клієнтів, гарантована безпека персональної інформації – ось кращі умови для кредитування, які надає команда сервісу ZeCredit.

Контакти ZeCredit

Сайт: zecredit.com.ua/
Телефон: +38(044) 333 83 85
Умови кредитування: zecredit.com.ua/questions
Юридичн аадреса: 04071 Україна, місто Київ, вул. Ярославська, 6
Час роботы: Цілодобово

Акції ZeCredit

Компанія пропонує бонуси у вигляді зниженої відсоткової ставки і збільшення терміну користування засобами.

Свіжа інформація про поточні акції та програми лояльності для постійних клієнтів доступна при підписці на розсилку.

Залиште свій відгук 3 Відгуки

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

 1. пише:

  Умови нормальні, але працює у вас сайт просто паршиво.Я на оформлення заявки витратив півдня. Ще стільки ж чекав на відповідь.Хоча відгуки чув хороші.

  ZeCredit
 2. пише:

  Були складнощі в заповненні заявки на сайті. Набрав на гарячу лінію. Дівчата мене дуже добре проконсультували, вс едетатьно розказали, дуже ввічливо спілкувались. Мені було приємно . Враження від сервісу ZeCredit залишились хороші. В таку компанію хочеться повертатись!

  ZeCredit